רייצ'ל בילסון מבהירה את ביל האדר פיצול הערות: פרטים

רייצ'ל בילסון מבהירה את ביל האדר פיצול הערות: פרטים

מנקה דברים. רייצ'ל בילסון מבהירה את הערותיה הקודמות המשווה את הפיצול שלה מהאקס ביל האדר לכאב של לידה.

"לא ממש אמרתי את זה. אני שמח שהעלית את זה" ה-OC אלום, 41, סיפר למארח אלכס קופר במהלך הפרק ב-31 באוגוסט של פודקאסט "קרא לה אבא".. "אמרתי, ברור, הוא ואני, אנחנו עדיין לא ביחד, אז נפרדנו. אבל זה היה בתקופה שבה לא יכולת לצאת מהבית שלך".

"הייתי צריך להתמודד עם זה. נאלצתי להתמודד עם להיות לבד ולדאוג לילד שלי ולכל השאר", הוסיפה במהלך ביקורה. "להיות מבודד ולא להיות מסוגל להתחבר לאף אדם, לא להיות מסוגל לעזור לעצמי. נכנסתי לדיכאון, כל הדברים האלה. הזמן הזה שצריך להיאלץ להתמודד עם כל הבעיות שלך, אמרתי שהיה קשה יותר מלידה. האם משהו כואב יותר? F–k לא. אולי אבנים בכליות".

ה חשיפה לדרום אלום אישרה בעבר את הרומן שלה עם בארי מככבת במהלך פרק שלה ביוני "רעיונות רחבים" פודקאסט.

"יצאנו. הלכתי לגלובוס הזהב של המלך ה-f [with him]" היא אמרה בהלם אוברי פלאזה.

רק שבוע לפני כן, רייצ'ל פתחה על הפרידה הקשה שלה זה אנחנו אלום מנדי מור במהלך הפרק ב-6 ביוני של הפודקאסט שלה.

השחקנית הסבירה כי היא "לא יכלה לעזוב [her] בית" עקב מגיפת הקורונה, "לא היה לה שום דבר אחר לעשות מלבד לשבת בו, להתמודד עם זה ולהרגיש את זה".

רייצ'ל הוסיפה שהפיצול "כאב כמו אמא". "זה כנראה היה הדבר הכי קשה שעשיתי אי פעם", אמרה.

יליד קליפורניה וה סאטרדיי נייט לייב אלום, 44, עורר שמועות על מערכת יחסים בסוף 2019 לפני שעשו את הופעת הבכורה שלהם בשטיח האדום בגלובוס הזהב של 2020. הם הפסיקו את זה רק חמישה חודשים לאחר מכן, ביוני 2020.

ה קַפצָן השחקנית המשיכה והסבירה שבעוד ש"כל הפרידות קשות", הפרידה הזו הרגישה אחרת. "דברים קורים, דברים משתנים. הייתה מגיפה. כן, אז זו הייתה תקופה קשה", אמרה לאלכס.

רייצ'ל הייתה מקושרת בעבר מלחמת הכוכבים שַׂחְקָן היידן כריסטנסן בעקבות הפרידה שלה ב-2006 מהכוכב לשעבר אדם ברודי. הזוג הודיע ​​על אירוסיהם בדצמבר 2008 לפני שנפרדו בשנת 2010. הם הציתו מחדש את הרומן שלהם כמה חודשים לאחר מכן וקיבלו את פניהם של בת, בריאר רוז, באוקטובר 2014. רייצ'ל והיידן נפרדו סופית בספטמבר 2017.

ביל מצדו המשיך הלאה Pitch Perfect שַׂחְקָנִית אנה קנדריקלמרות שעל פי הדיווחים הם נפרדו ביוני 2022.

קישור מקור