רייצ'ל בילסון מכנה את הפרידה של ביל האדר 'קשה יותר מלידה'

אאוץ! רייצ'ל בילסון אמרה הפרידה שלה עם ביל האדר היה "קשה יותר מלידה".

תוך כדי ראיון אוברי פלאזה ביום שני, 13 ביוני, פרק הפודקאסט שלה "רעיונות רחבים," רייצ'ל, בת 40, הפתיעה את פארקים ופנאי אלום, 37, בכך שהזכירה שהיא נהגה לצאת עם ביל, 44.

"אתה רציני?" שאלה אודרי לאחר שריצ'ל הזכירה את הרומן, שהיא וביל מעולם לא אישרו בפומבי. "אני לא יודע מה. אני לא יודע כלום." ה-OC. אלום ענה, "יצאנו. הלכתי לגלובוס הזהב של המלך ה-f [with him]."

בעוד רייצ'ל לא שמה ישירות את ביל במהלך הראיון שלה עם אודרי, המארח נזכר בעבר לכאורה באותה פרידה קשה שעברה על רקע סגר מגיפת COVID-19 בזמן ראיון מנדי מור בפרק ה-6 ביוני של "רעיונות רחבים."

Shutterstock

אמו של אחד אמרה שמאחר שהיא "לא יכלה לעזוב [her] בית" עקב הסגר, אז "לא היה לה שום דבר אחר לעשות מלבד לשבת בו, להתמודד עם זה ולהרגיש את זה".

רייצ'ל ציינה שהפיצול "כאב כמו אמא", והוסיפה, "זה כנראה היה הדבר הכי קשה שעשיתי אי פעם. קשה יותר מלידה… אם אתה באמת מתמודד עם זה, אתה יכול לצאת מזה ולהיות כמו 'בסדר, עשיתי את זה, ואני מוכן לדבר הבא'".

ילידת קליפורניה לא שמה את ביל בראיון עם מנדי, בת 38, למרות שציר הזמן של הפרידה תואם כשהיא נפרדה מהקומיקאי.

ה חשיפה לדרום שחקנית ו בארי הכוכב עורר שמועות על מערכת היחסים בסוף 2019, בזמן שהם עשו את הופעת הבכורה שלהם בשטיח האדום בגלובוס הזהב בינואר 2020. הקשר לא נמשך זמן רב והזוג נפרד מאוחר יותר באותה שנה.

מאז המשיך ביל הלאה אנה קנדריק. בינואר 2022, אֲנָשִׁים דיווח כי הזוג יצא "בשקט" במשך יותר משנה.

"שניהם אנשים מאוד פרטיים, ועם המגיפה, היה קל לשמור על השקט", אמר המקור אז. "שניהם היסטריים אז הם חייבים להצחיק אחד את השני כל הזמן. היא ממש ממש שמחה".

לא ביל ולא אנה דיברו על מערכת היחסים שלהם בפומבי, אם כי סאטרדיי נייט לייב אלום סיפר הוליווד ריפורטר במרץ 2022 שהוא בוחר לשמור על חייו הרומנטיים פרטיים כדי להגן על שלוש בנותיו, האנה, 12, הארפר, 9, והיילי, 7, שאותן הוא חולק עם אשתו לשעבר מגי קארי. "הם רק רוצים שאהיה אבא שלהם", הסביר.

בינתיים, רייצ'ל נמצאת כעת במערכת יחסים עם אמן זאק לרוק.

קישור מקור