רייצ'ל הארגרוב מטילה את אוסטן קרול בטוויטר: ציוצים

רייצ'ל הארגרוב מטילה את אוסטן קרול בטוויטר: ציוצים

מתחת לסיפון שֶׁף רייצ'ל הארגרוב קרא קסם דרומישל אוסטן קרול בתור "Tw-T נרקיסיסטית" לאחר שפגשה אותו בפלורידה, ועכשיו הטבחית המוכשרת אומרת שסיימה עם התוכנית שלה בעקבות הריב!

הדרמה החלה ביום שלישי, 26 ביולי, כאשר רייצ'ל פרסמה ציוץ עם סיפור מאתר האינטרנט של בראבו שכותרתו "אוסטן קרול מסביר מדוע 'המפגש הגדול' הזה שינה הכל עבור טרופ הופ", חברת הבירה שלו בצ'רלסטון, דרום קרוליינה. מעל זה, היא כתבה, "לחיים לנרסאטים ביותר [sic] tw–t ב[email protected]"

כשהמעריצים שאלו מאיפה מגיע הכעס שלה, רייצ'ל כתבה: "אני בבית… ויש לי זמן". מעריצה אחת ציינה שהיא עשויה להסתדר היטב עם האקסית והחברה של אוסטן, מדיסון לקרוי. "מעולם לא פגשתי אותה. אבל כן חוויתי את החוויה המצערת להיות בקרבתו", צייצה רייצ'ל בתגובה.

כוכבת הריאליטי המשיכה והסבירה את הסיבה מאחורי הציוץ שלה בסטוריז שלה באינסטגרם למחרת. "הוא היה בטמפה ובפורט לודרדייל איפה שאני גר… נפגשנו… אבל מה שבעצם היה טוב זה שפגשתי את צוות המבשלים שלו", כתבה רייצ'ל בסטוריז שלה באינסטגרם, והוסיפה, "כולנו בילינו. הוא לא אהב את העובדה שאני לא חוגג ולא עושה את כל הקטע שלו… להיות אידיוט".

לאחר מכן היא הוסיפה, "הבחור אידיוט… אפילו כשהוא וצ'יפ [Southern Charm star Shep Rose] זרקתי את התיק שלי על הרצפה בחזיתות בזמן שחיכיתי ללכת לעשות חזרה לבוש.

רייצ'ל חזרה לטוויטר מאוחר יותר ב-27 ביולי וכתבה, "כבר לא יקבלו אותי [sic] עם ארגונים שאני לא מאמין בהם", הוספת האשטאגים עבור מתחת לסיפון, מה שעורר ספקולציות שהיא יכולה לפרוש מהתוכנית. היא גם הוסיפה בכיתוב של פוסט באינסטגרם, "סיימתי עם בראבו ו מתחת לסיפון!"

המעריצים הפצירו בה לחשוב מחדש על עמדתה. אחד כתב, "אנא אל תגמור עם מתחת לסיפון! אתה ממש השף הכי טוב שיש בזיכיון הזה", בעוד אחר הוסיף, "נווווווווווווו, אתה השף האהוב עליי שם."

הראש האדום הלוהט הופיע לראשונה בעונה 8 של מתחת לסיפוןשייט ברחבי אנטיגואה עם קפטן לי רוסבך והצוות שלו. בזמן שהיא הוכיחה את עצמה כקוסמת בגלריה, היא אהבה לחגוג חזק בימי החופש שלה, מה שהוביל למתח עם חברי צוות אחרים. רייצ'ל חזרה לעונה 9, אישה שעברה שינוי שהפסיקה לשתות ועשתה כמיטב יכולתה להימנע מדרמה, תוך שהיא שומרת על האישיות הנלהבת שלה לארוחות שהקצינה, מה שהדהים כל הזמן את אורחי הצ'רטר.

קישור מקור