רייצ'ל על הבגידה של אריה, יציאה מהתוכנית

מול האמת. הבוגדים כוכב רייצ'ל ריילי פותחת על חברתה לשעבר לצוות אריה לויידיק ג'וניורהבגידה וההחלטה לעזוב את התוכנית בראיון בלעדי עם בקשר.

"אני כגיימר לא מכבד את ההחלטה הזו כי עם ארי הוא החליט להפנות עורף למאמינים", מירוץ מדהים אומר אלום, בן 38. "הוא הפנה עורף לברית שלנו, ואז ממש בסוף, הוא הפנה את גבו אנדי [Thurmond], שהיה החבר הכי טוב שלו באותה תקופה. ואתה יודע, הרגשתי שהוא הולך כל כך רחוק לתוך זה. אני חושב שהוא היה צריך פשוט להדביק את זה. אבל אני לא יודע, כאילו, אני לא יודע מה עבר לו בראש".

רייצ'ל מוסיפה שהיא מאמינה לצופים ולצוות השחקנים של הבוגדים "ילמד על מה שעבר [Arie’s] חשוב יותר במפגש המחודש."

מפגש עונה 1 מתוכנן להזרים בפיקוק ביום שלישי, 28 בפברואר, ויתארח על ידי אנדי כהן.

Shutterstock (2)

מבחינת מערכת היחסים הראשונית שלהם בתוכנית, רייצ'ל מציינת שהיא והראשונה בוגר תואר ראשון הכוכב "היו חברים ממש טובים" ו"היה להם גב אחד של השני" עד שאריה, בן 41, הראה את הצבעים האמיתיים שלו בתוכנית.

"ואז משום מקום, אתה יודע, אריה מחליט להיות בוגד", היא מוסיפה. "אז, אני מבין שהוא גויס, אני מבין את המשחקיות הזו, וזה אולי מהלך טוב למשחק שלו. עם זאת, כמו קודי [Calafiore]נוצרי [De La Torre]סיירי [Fields], כולם נעשו בוגדים בהתחלה. לא הייתה להם… שום דרך אחרת לשחק את המשחק הזה. הם היו צריכים, אתה יודע, לעבוד עם הקלפים שחולקו להם, בעוד שאריה, כאילו, כל המשחק – יותר משלושת רבעי הדרך המלאה במשחק – הוא מחליט להיות בוגד".

'הבוגדים': קאסט, פרטי העלילה, איך לצפות, עוד
טַוָס

ה אח גדול אלום ממשיך, "ולא רק שהוא החליט לפנות אלינו כנאמנים ולהפוך לבוגד ולנסות לשחק עבור הצד השני, אלא שהוא גם, כאילו, יצא לגמרי נגד הברית שלנו כי עבדתי איתו, ואנחנו אמר שיהיה לנו גב אחד לשני."

סדרת התחרות האינטנסיבית מתמקדת בקבוצה של אנשים המחולקים בסתר ל"נאמנים" ול"בוגדים". על הבוגדים ליצור תוכנית לגנוב את הפרס של 250,000 דולר מהמתחרים האחרים בזמן שהמאמינים דוהרים נגד השעון כדי לפענח מי מהם האיומים. שַׂחְקָן אלן קאמינג הוא מנחה הסדרה.

בגמר עונה 1, אריה החליט להסיר את עצמו מהמשחק.

מאז היא הייתה המומה ממעשיו של הרע שלה, מספרת רייצ'ל בקשר שהיא "תשמח לדעת מה הוא חושב כי לא רק שהוא הפנה את גבו [them]אבל הוא הפנה עורף… לברית שלו.

"אבל אתה יודע, ארי," היא מוסיפה. "כמו, תקשיב, הוא רגיל להפנות עורף לאנשים ולשנות את דעתו."

סדרת הריאליטי המסתורית חודשה לאחרונה לעונה 2.

קישור מקור