רייצ'ל על קודי פיוד, קורא לה לצאת

וטרינר ריאליטי רייצ'ל ריילי עדיין יש בשר בקר לא פתור עם הבוגדים costar קודי קלפיורי כי הוא החבר היחיד לצוות שנלחם איתה לאחר הצילומים, היא מספרת בקשר בראיון וידאו בלעדי.

"זה מטורף כי מחוץ לתוכנית, קודי עדיין מתקוטט איתי, וזה כל כך מוזר", מגלה רייצ'ל, בת 38. "אני לא מבין. שלחתי הודעה לקודי והייתי כמו, 'אני לא מבין למה אתה רוצה להמשיך לריב איתי'".

ה אח גדול בוגרים זכו שניהם בתוכנית CBS הוותיקה בעונות 13 ו-22 בהתאמה (רייצ'ל הופיעה בעונה 12 וקודי הייתה סגנית האלופה בעונה 16) והתחרו יחד בתוכניות ריאליטי לפני שהצטרפו הבוגדים. סדרת Peacock היא תוכנית תחרותית מבוססת סקוטלנד, מלאה בווטרינרים כמו ריאליטי מתחת לסיפוןשל קייט צ'סטיין ו בית קיץ כוכב קייל קוק, כשהכוכבים משחקים את המשחק בתור נאמן או בוגד. שַׂחְקָן אלן קאמינג אירח את התוכנית בזמן שהמתחרים התחרו על הפרס המפוצל בסך 250,000 דולר.

"אני חושב שהוא כועס בגלל שהרבצתי לו פנימה [Celebrity] גורם פחד. למען האמת, אני חושב שזו ההפתעה הכי גדולה בשבילי בגלל ריב כי לקודי ולי יש מערכת יחסים מ אח גדול [and] יש לנו מערכת יחסים מ [Celebrity] גורם פחד," מסבירה רייצ'ל על קודי, בן 32.

תמונה מאת גרגורי פייס/Shutterstock

רייצ'ל – ששיחקה כנאמנה – וקודי – שהיה בוגד – התחרו זה בזה גורם פחד מפורסמים עונה 2 ב-2002, אז היא נכנסה הבוגדים במחשבה שיש לה מערכת יחסים עם מלך הריאליטי. בסופו של דבר הם לא חלקו מערכת יחסים קרובה במצלמה.

מצדו, סיפר קודי Us Weekly בינואר 2023 שהוא לא היה עצמו "מההתחלה" של התוכנית.

"המשקל הזה [on me] של, 'כולם חושבים שאתה חיים נמוכים'. הייתי כמו, 'בנאדם, זה לא מה שאני רגיל אליו'", אמר לפרסום. "ב אח גדול, יש קבוצה של אנשים שיודעים בסופו של דבר את ההחלטה שמתקבלת. אז, אתם עושים את זה ביחד כקבוצה. זה לא הרגיש ככה."

למרות שרייצ'ל חושבת שיליד ניו ג'רזי הוא אדם "כריזמטי" ו"מקסים", היא "לא רוצה לשחק איתו שוב בתוכנית ריאליטי בטלוויזיה". לאחר סיום התוכנית, קודי התעלל על רייצ'ל בפודקאסט שלו "מעגל המנצחים", שהפתיע אותה.

"הוא אמר בפודקאסט שלו… שאני צריך להיות הכי טוב אח גדול שחקן אי פעם ושתמיד ניסיתי להתחרות איתו בכל ההופעות האלה", היא מסבירה. "כלומר, בלי להעליב קודי, אבל אולי זה רק בגלל שאני יותר טוב."

רייצ'ל מציינת את זה הבוגדים צוות השחקנים עדיין לא צילם את המפגש, אבל היא "לא יכולה לחכות" ויש לה תוכניות "להתקשר" לא רק לקודי אלא בוגר תואר ראשון אלום אריה לויידיק ג'וניור.גם. פרק האיחוד אמור להזרים ב-Peacock ביום שלישי, 28 בפברואר, ויתארח על ידי אנדי כהן.

"אני מרגיש שיש הרבה שצריך לדון בו כי כשצפית בתוכנית בחזרה, אתה אומר, 'רגע, אמרת את זה מאחורי הקלעים… מה קרה?'", אומר איש הריאליטי.

למרות שאולי רחל עזבה הבוגדים בנימה רעה עם כמה מתמודדים, היא בנתה קשרים חזקים עם אחרים, כולל מערכת היחסים שלה עם מנצח העונה, סיירי פילדס. ה נחשים בדשא אלום מתייחס אליה כאל "המלכה סיירי" ומודה ששיחקה את המשחק "באופן מופתי".

רייצ'ל זורחת, "היא פשוט הייתה כל כך נהדרת בלהיות חברה של כולם שהיא פשוט הולכת להיות אחד האנשים העיקריים שאנשים ממשיכים לרצות להתאמץ אחרי המשחק שלהם."

הבוגד מאז חודשה לעונה שנייה.

קישור מקור