ריס ווית'רספון, ראיין פיליפ בת תמונות

ריס ווית'רספון, ראיין פיליפ בת תמונות

כולם גדלו לנגד עינינו! אווה פיליפ בשנות ה-20 לחייה ומשגשגת. ריס ווית'רספון ו ריאן פיליפהבת של היא לא רק מבוגרת, היא המיני-אני של אמה, משהו שאפילו השחקנית זוכת האוסקר מודעת לו היטב.

"אני כן רואה [it]," אמר מייסד Hello Sunshine על הדמיון המדהים שלהם יריד ההבלים בשנת 2017. "היא אדם יפה מבפנים ומבחוץ. היא פשוט נשמה טובה. אני לא בטוח מה היא חושבת. אני רק 'אמא' בשבילה. יש לי באמת מערכת יחסים אישית עשירה עם הבת שלי".

אווה השתתפה לעתים קרובות בבכורה של סרטים עם אמה של כוכבת הקולנוע, דבר שהוביל לבלבול מסוים עבור המעריצים של ריס. "אנשים ניגשים אליה [all the time]. היינו בבכורה, והם בירכו אותה על ההופעה שלה", סיפרה האם לשלושה E! חֲדָשׁוֹת בפברואר 2017. "היא כאילו, 'אני לא בסרט!'"

עם זאת, זה לא כל כך נורא להשוות לבת שלך, התעקשה ריס. "אני אוהב שטועים בה כי זה גורם לי להרגיש כל כך צעיר. אני כל כך גאה בה. היא ממש מתגלגלת עם זה. אני בטוח שזה לא קל להיראות בדיוק כמו אמא שלך," גילה ריס בסטייל בנובמבר 2021.

בימים אלה, אווה לומדת ב-UC Berkley, מדגמנת מהצד ומנהלת חשבון אינסטגרם פעיל. "יש לי פלטפורמה כלשהי, בוודאות," ואני רוצה להיות מודעת למה שאני מפרסמת," היא הודתה בפני E! פופ יומי בדצמבר 2021. אולי לא תמיד אעשה את זה נכון, אבל אני תמיד אנסה כמיטב יכולתי להביא את הטוב בחוץ".

בנוסף להיותה בסטיז עם אמה, אווה נמצאת בשמחה במערכת יחסים עם החבר שלה מזה כמעט שלוש שנים, אוון מהוני, ולמרות שהם מדי פעם מצטלמים יחד בתמונות, הם אוהבים לשמור על מערכת היחסים שלהם פרטית.

באשר לעתידה של אווה, דבר אחד בטוח: אף אחד, כולל הוריה המפורסמים, לא דוחף אותה לעשות שום דבר מלבד למצוא את הדרך שבה היא מתלהבת.

"ההורים שלי תמיד עודדו אותי לבחור בדרך המתאימה לי, ואתם יודעים, מנחים אותי לאורך הדרך לעשות בחירות טובות יותר ממה שאני עשויה לעשות", הוסיפה. פופ יומי. "אני כל כך אסיר תודה על זה. זו זכות גדולה שיש הורים שתומכים בך בצורה כזו ולרצות שתהיה מי שאתה באמת נועד להיות. אז אני חושב שאני מנסה לעשות את זה".

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של בתם של ריס וריאן, אווה, היום!

קישור מקור