רמאות, עניינים, תביעות, מחלוקת, דרמה

רמאות, עניינים, תביעות, מחלוקת, דרמה

דרמה בשעות היום. בוקר טוב אמריקה נדהם עם השערורייה האחרונה שלו לאחר תמונות עמוסות PDA של מארחים משותפים איימי רובך ו טי ג'יי הולמס – שניהם עדיין נשואים כחוק לבני זוגם – פורסמו ב-30 בנובמבר 2022.

הצילומים – חלקם צולמו ב-10 בנובמבר ושותפו במקור על ידי ה- דואר יומי – הראה את רובך והולמס מחייכים ומתפנקים אחד לשני בבר, בעוד שאחר הראה את הזוג צועד יחד למכונית שלהם.

שלושה ימים לאחר מכן, תמונה נפרדת הראתה את הלבוש כלאחר יד GMA כוכבים נעשים שימושיים, כשהולמס אוחז בצידו האחורי של רובך כשהיא נראתה מעמיסה כמה פריטים בתא המטען של הרכב שלהם. בסט תמונות אחר שצולמו ב-28 בנובמבר, השניים נראו חוצים את הרחוב ונכנסים יחד לאובר, שם החזיקו ידיים במושב האחורי.

למרות שאף אחד מהצדדים לא אישר או הכחיש את הרומן השמועות שלהם, רובך – שנישא אנדרו שו בשנת 2010 – נראתה ללא טבעת הנישואין שלה. גם שו מחק את כל התמונות של רובך באינסטגרם שלו זמן קצר לאחר שהתמונות השערורייתיות עלו. עורך דין הגירה מרילי פיביגשגם הולמס התחתן איתו ב-2010, שתק עד כה בעניין.

"איימי וטי ג'יי יהפכו את זה לרשמי", מקורב סיפר בקשר בדצמבר 2022 על הרומן השמועות של המארחים. "הם לא מסתירים את זה כי זה כבר לא סוד והם לא בגדו בבני הזוג שלהם."

בזמן סיפר ​​מקור אחר בקשר שהרומן לכאורה של הולמס ורובאך הוא "סיוט משאבי אנוש" ושהתוכנית "מנסה נואשות להבין איך להתמודד" עם המצב, הרומן המשוער של הזוג רחוק מלהיות הפעם הראשונה בוקר טוב אמריקה אנשי הצוות היו מסובכים במחלוקת באוויר ומחוצה לו.

ותיק חדשות ג'ורג' סטפנופולוס גם מצא את עצמו במים חמים כמה פעמים במהלך הקריירה הארוכה שלו, ואפילו מומחה אהוב לתרבות פופ לארה ספנסר נאלצה להתנצל בשידור על טעויות שהיא עשתה.

מתביעות משפטיות והתבטאויות באוויר ועד ריב שמועות מאחורי דלתיים סגורות, המשיכו לגלול כדי לקרוא הכל על כמה GMAהשערוריות הגדולות ביותר של השנים.

קישור מקור