רציחות של סטודנטים במכללת איידהו: עדכונים, חדשות, חשודים

רציחות של סטודנטים במכללת איידהו: עדכונים, חדשות, חשודים

ארבעה סטודנטים שנרשמו באוניברסיטת איידהו נדקרו למוות ליד הקמפוס במוסקבה, איידהו, בשעות הבוקר המוקדמות של יום ראשון, 13 בנובמבר. למחרת, משטרת מוסקבה קבעה את מקרי המוות כ"רציחות", וזיהתה את הקורבנות כ איתן צ'אפין, 20, מדיסון מוגן, 21, זאנה קרנודל, 20, וקיילי גונקאלבס, 21.

ראש עיריית מוסקבה, ארט בטגה, כינה את הרציחות "מעשה אלימות חסר היגיון", שיתף בהצהרה כי מידע מוגבל יהפוך לזמין מיד לאחר הטרגדיה על מנת לשמור על "שלמות החקירה".

לגורמים רשמיים נודע על הרציחות לאחר שיחת 911 בוצעה בנוגע לאדם מחוסר הכרה בבית מחוץ לקמפוס. כשהמשטרה הגיעה למקום, התגלו גופותיהם של ארבעת התלמידים, עם חוקר מקרי המוות של מחוז לאטה קאתי מאבוט מספר KXLY שהסצינה הייתה "די טראומטית".

"הפרטים מוגבלים בחקירה הזו. נכון לעכשיו, אין איש במעצר", כתבה מחלקת המשטרה בהודעה לעיתונות ביום שני, 14 בנובמבר. "משטרת מוסקבה לא מאמינה שיש סיכון קהילתי מתמשך בהתבסס על מידע שנאסף במהלך החקירה המוקדמת".

לפני האירועים הטרגיים של הלילה, צ'אפין וקרנודל השתתפו במסיבה בבית סיגמא צ'י בקמפוס של אוניברסיטת איידהו. נאמר כי הם חזרו לבית מחוץ לקמפוס בסביבות השעה 1:45 בבוקר ביום ראשון, לפי המשטרה.

בינתיים, מוגן וגונקלבס בילו את הלילה של ה-12 בנובמבר בבר בשם The Corner Club במרכז העיר מוסקבה. לאחר שעזבו, הם עצרו במשאית מזון לפני שחזרו הביתה בסביבות 1:45 לפנות בוקר

הקורבנות נראו בחיים בשעה 2:52 לפנות בוקר, כשהמשטרה ציינה שאחת הנשים התקשרה לחבר לשעבר מספר פעמים. החבר לשעבר אינו נחשב כרגע כחשוד בפרשה.

בנוסף לשני שותפים נוספים שהתגוררו בבית עם מוגן, קרנודל וגונקלבס, נכחו אורחים בזמן שהשיחה 911 בוצעה. עם זאת, מפקד משטרת מוסקבה ג'יימס פריי אמרו במהלך מסיבת עיתונאים ביום ראשון, 20 בנובמבר, שהם לא בטוחים כמה אנשים היו בבית בזמן הרצח.

גורמים רשמיים הסבירו כי "השותפים לדירה ששרדו זימנו חברים לבית המגורים", שכן הם האמינו שאחד הקורבנות התעלף ולא התעורר. כמה אנשים שוחחו עם השלוח 911 בנוגע לתקרית, אם כי איש מהם לא היה בבית בזמן התרחשות הדקירות. המשטרה לא מאמינה שאף אחד מהחברים שדיברו בשיחת 911 היה מעורב בהרג.

המשיכו לגלול כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על רציחות מכללת איידהו.

קישור מקור