שווי נטו של שיידה, איך היא מרוויחה כסף

אישה עובדת! ארוס בן 90 יום כוכב שיידה סווין יש לה שווי נקי מרשים למרות שעזבה את עסק היוגה שלה מאחור בטרינידד כדי להתחיל מחדש עם בעלה בילאל חזיאז.

במהלך עונה 9 של תוכנית הריאליטי, לבני הזוג היו כמה ויכוחים על כספים. למרות שהוא לא חשף כמה כסף יש לו, בילאל גם עשה קונדס עם שיידה כשהיא הגיעה לראשונה לארצות הברית. לאחר שאסף אותה משדה התעופה, הוא לקח אותה לבית ילדותו שהוא במצב גרוע במקום הבית היפה יותר שבבעלותו כרגע כדי לראות איך היא תגיב.

לפני שהתחתן, בילאל התעקש שידעה יחתום על חוזה ממון כדי להגן על נכסיו וילדיו. הוא אב לבת בת 16 ולבן בן 13 עם גרושתו, שהידה. בסופו של דבר היא הסכימה לחתום על הסכם הקדם, אבל ניהלה משא ומתן שהוא חייב לעזור לה לפתוח עסק יוגה משלה באמריקה לאחר חתונתם.

במהלך המפגש המספרי בינואר, שיידה חשפה כי בעלה לא היה כנה איתה לחלוטין ולא חשף כמה כסף הוא מרוויח. היא גם ציינה שהם לא חולקים חשבון בנק משותף.

למרות חילוקי הדעות ביניהם על כסף, שיידה הצליחה להתחיל קריירה משלה ולהרוויח הכנסה משלה ללא בעלה.

המשיכו לקרוא כדי לגלות את השווי הנקי שלה, איך היא מרוויחה כסף ועוד.

מהו השווי הנקי של כוכבת "90 הימים" שיידה סווין?

לפי הערכות, יש שווי נקי של שיידה של 150,000 דולר, לפי מספר שקעים.

מה התפקיד של שיידה סווין?

לדבריה ביוגרפיה באינסטגרםשיידה הוא יזם.

לפני הופעת הבכורה שלה בריאליטי ב-2022, היא ניהלה עסק משלה ליוגה בטרינידד עד שעברה לארצות הברית כדי להיות עם בעלה, בילאל.

"היה לי סטודיו יוגה מצליח לפני שסגרתי אותו כדי לעבור לכאן", שיתפה אישיות TLC במהלך פרק בנובמבר 2022 של ארוס 90 יום: באושר ועושר. "אני מתגעגע ללמד. אני מתגעגע לתלמידים שלי".

היא גם חשפה שהיא התאהבה ביוגה בעקבות שברון לב, והוסיפה כי למדה להצמיח את העסק שלה באמצעות "ניסוי וטעייה".

"לקח לי יותר משנתיים לקצור את היתרונות של היוגה שלי. המאבק היה אמיתי", סיפר שיידה VoyageKC ביוני 2022. "כל כך הרבה ימים של שיעורים ריקים בחוץ בפארק ובסטודיו. מבחינה כלכלית זה היה מאבק כמו גם למצוא לקוחות להתחייב לכיתה שלי".

לפני שהצליחה לעבוד באופן חוקי בארצות הברית, שיידה הציעה שיעורי יוגה מקוונים בחינם לעוקביה בבית. כעת היא רשאית מבחינה חוקית להרוויח כסף בארה"ב לאחר שקיבלה את כרטיס התעסוקה שלה בנובמבר 2022 ומקווה לפתוח סטודיו במיזורי.

איך עוד שיידה סווין מרוויחה כסף?

בנוסף להיותה יזם יוגה, שיידה מרוויחה כסף על ידי הופעה בזכיינית 90 יום הארוס. משכורתה המדויקת לא אושרה, אם כי לפי הדיווחים הכוכבים מרוויחים בין 1,000 ל-1,500 דולר לפרק.

TLC

בנוסף, ה-TLC אישיות עושה כסף על ידי צילום סרטונים למעריצים קָמִיעַ. היא גובה 50$ עבור סרטון מותאם אישית, בעוד שהודעות קצרות עולות 3$ וסרטונים עסקיים עולים 280$.

שיידה מרוויחה גם כמשפיעה על מדיה חברתית. היא שיתפה פעולה עם מותגים כולל טדי בלייק כדי לקדם את המוצרים שלהם ל-251,000 העוקבים שלה.

מתי שיידה סווין ובילאל חזיז התחתנו?

למרות הבעיות שלהם, In Touch אישרו באופן בלעדי באמצעות רישומי בית המשפט כי בני הזוג קשרו את הקשר ב-18 בדצמבר 2021, בליס סאמיט, מיזורי. החתונה שלהם הוצגה במהלך ארוס בן 90 יום סיום עונה 9 ביולי 2022.קישור מקור