שווי נקי של ברידג'ט מרקורד: איך היא מרוויחה כסף

העולם של ברידג'ט! ברידג'ט מרקוורד אולי ידועה בעיקר בתפקידה בתור שפנפנת פלייבוי, אם כי היא השיגה הרבה יותר מאז החלה את מערכת היחסים המתוקשרת שלה עם יו הפנר ב-2002. המשיכו לקרוא כדי לגלות את השווי הנקי של ברידג'ט מרקארד ואיך היא מרוויחה את הכסף שלה.

מהו השווי הנקי של ברידג'ט מרקורד?

לבריג'ט שווי נקי של 3 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.

איך ברידג'ט מרקוורד מרוויחה כסף?

ב-1998 נכנסה ברידג'ט פלייבויחיפוש חברי המילניום למשחק בגיל 25. שנים מאוחר יותר, יליד אורגון עבר ללוס אנג'לס ב-2001 והחל להזמין משרות קטנות של דוגמנות ומשחק.

לאחר בדיקה לא מוצלחת פעמיים עבור פלייבוי, ברידג'ט הוזמנה לאחוזת פלייבוי והפכה למבקרת תדיר. היא ביקרה באחוזה הידועה לשמצה במשך יותר משנה כשהוזמנה לעבור לגור ולהפוך לאחת החברות של יו.

ברידג'ט עשתה את הופעת הבכורה שלה בטלוויזיה בריאליטי בשנת 2005 כאשר כיכבה יחד עם ארנבות פלייבוי הולי מדיסון ו קנדרה ווילקינסון בחמש העונות הראשונות של E!'s The Girls Next Door.

לצד הולי וקנדרה, ברידג'ט הופיעה בשערים של פלייבוי בנובמבר 2005, ספטמבר 2006 ומרץ 2008. היא דגמנה עבור המגזין פעם אחרונה בפברואר 2009 ועזבה את אחוזת פלייבוי זמן קצר לאחר מכן.

Shutterstock

בעקבות עזיבתה מ פלייבויהיא הנחתה את הסדרה של ערוץ הנסיעות מ-2009 החופים הסקסיים של ברידג'ט. עם זאת, הוא בוטל לאחר עונה אחת.

ברידג'ט ניסתה לככב בתוכנית הריאליטי שלה עבור E! בשנת 2010, למרות שהסדרה מעולם לא הועלתה.

היא המשיכה להרוויח כסף בתור תורמת ל אומת החיות של יאהו סדרה בשנת 2012, כתיבת מאמרים וצילום קטעים דוקומנטריים קצרים הקשורים לאאוטלט.

ברידג'ט השתמשה בעניין שלה בחקירה פאר-נורמלית כדי להתחיל את פודקאסט "מגנט רפאים". בשנת 2019, המשחרר פרקים שבועיים שמנתחים רוחניות. בנוסף, הראשון סכסוך משפחתי של סלבריטאים המתמודד מארח יחד את פודקאסט "Girl Next Level". לצד הולי.

מה אמרה ברידג'ט מרקארד על התקופה שלה באחוזת פלייבוי?

ב-16 באוגוסט, ברידג'ט שיתפה את מחשבותיה לגבי The Girls Next Door לאחר צפייה חוזרת בתוכנית עם הולי.

"הולי הזהירה אותי ששלושת הפרקים הראשונים היו ממש קשים לצפייה. וכשהיא אמרה את זה, חשבתי שהיא פשוט התכוונה, כאילו, פשוט להתרגל לראות אותם שוב, וברגע שתעבור שלושה פרקים, אתה בסדר", אמרה ברידג'ט בעודה ערערה על "סקופ עסיסי עם הת'ר מקדונלד"פודקאסט. "פשוט צפיתי בהם לא אתמול בלילה אלא בלילה הקודם. ואני עדיין בטראומה… אני לא יכול לישון, בכיתי."

ה סרט מפחיד 4 אז סיפרה השחקנית הת'ר מקדונלד שהיא כועסת על איך שהם "הוצגו".

"הם גורמים לזה להיראות כאילו ברידג'ט משבצת משקאות לכל החברים החדשים למשחק כדי לבלבל אותם לצילומים שלהם למחרת כי היא מקנאת," צלצלה הולי והגנה על השחקן הקודם שלה. "זה בכלל לא מה שהיא אמרה, אבל הם גזרו ומדביקים את זה. אז זה נראה כאילו היא ממש מנסה, כאילו, לדחוף לכולם יריות לפנים כי היא רוצה לחבל. ואני חושב שזה מבולגן וגבולי לא חוקי".

קישור מקור