שווי נקי של ג'רוד קרמייקל: איך קומיקאי מרוויח כסף

ג'ק של עסקאות רבות! ג'רוד קרמישל מצא הצלחה כסטנדאפיסט, שחקן, סופר וקולנוען, בעוד המהלך האחרון בקריירה שלו משמש כמנחה של גלובוס הזהב. המשיכו לגלול כדי לגלות את השווי הנקי שלו, איך הוא מתפרנס ועוד.

מה השווי הנקי של ג'רוד קרמייקל?

השווי המדויק של ג'רוד לא אושר, עם זאת מספר מקורות העריכו שהוא שווה כ-2.5 מיליון דולר.

איך ג'רוד קרמייקל מרוויח כסף?

לאחר שעבר ללוס אנג'לס בגיל 20, יליד צפון קרולינה התחיל בתעשיית הבידור על ידי הופעת סטנד אפ במקומות מקומיים. הוא בילה זמן בהופעה במועדונים לפני שהופיע בתצוגת "פנים חדשות" בפסטיבל Just for Laughs במונטריאול ב-2011.

הוא עשה את הופעת הבכורה שלו בקולנוע כשכיכב בתור גארפילד "גארף" סלייד בקומדיה של 2014 שכניםבכיכובה סת' רוגן, זאק אפרון ו רוז בירן. באותה שנה, ג'רוד כיכב בספיישל הסטנד-אפ של HBO, אהבה בחנותאותו ביים ספייק לי.

ספיישל הסטנדאפ השני של הקומיקאי, 8ביים על ידי בו ברנהאם ויצא ב-2017.

ג'רוד חיזק את עצמו ככוכב טלוויזיה כאשר יצר יחד, כתב, הפיק וכיכב בסיטקום החצי-ביוגרפי של NBC המופע של קרמייקל. הסדרה רצה בין השנים 2015-2017.

ה אמן אסונות השחקן עבד גם מאחורי הקלעים ושימש כמפיק בפועל של הסיטקום של פוקס Rel מ-2018 עד 2019. הוא המשיך לככב, לביים ולהפיק את הסרט מ-2021 על ספירת השלושה.

בשנת 2018, ג'רוד ביים דרו מייקלספיישל הסטנדאפ של קומדיית, דרו מייקל.

אחרי שג'רוד עשה את שלו סאטרדיי נייט לייב הופעת הבכורה של אירוח באפריל 2022, הוא זכה ב- מועמדות לפרס האמי לשחקן האורח הטוב ביותר בסדרה קומית. אמנם הוא לא זכה על עבודתו על SNLג'רוד אכן לקח הביתה פרס אמי על ספיישל הסטנד אפ שלו ג'רוד קרמייקל: רותיאל בכתיבה המצטיינת לקטגוריה מיוחדת של מגוון.

רוב לאטור/שטרסטוק

מה ג'רוד קרמייקל עושה עכשיו?

ג'רוד יארח את פרסי גלובוס הזהב השנתי ה-80 ביום שלישי, 10 בינואר.

"אנחנו כל כך נרגשים שג'רוד קרמייקל מארח את פרסי גלובוס הזהב ההיסטוריים ה-80", נשיא HFPA הלן הוהנה אמר בהצהרה בעקבות ההודעה, לפי מגוון. "הכישרונות הקומיים שלו בידרו וריגשו את הקהל תוך שהם מספקים רגעים מעוררי מחשבה שהם כה חשובים בזמנים שאנו חיים. ג'רוד הוא הסוג המיוחד של הכישרון שהתוכנית הזו דורשת כדי לפתוח את עונת הפרסים".

קישור מקור