שווי נקי של קייסי אנתוני לאחר משפט הרצח: איך היא מרוויחה כסף

למעלה מעשור אחרי שהיה זוכה במשפט הרצח הידוע לשמצה עבור בתה, קייסי אנתוני ניסתה לשמור על חיים נורמליים ולשמור על פרופיל נמוך. השווי הנקי הכולל שלה מוערך ב-10,000 דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי. המשיכו לגלול כדי לראות איך היא מרוויחה את הכסף שלה.

פשיטת הרגל של קייסי

בינואר 2013, שנתיים לאחר שחבר מושבעים מצא אותה לא אשמה ברצח מדרגה ראשונה, אנתוני הגיש בקשה לפשיטת רגל. היא תבעה כ-1,000 דולר בנכסים והתחייבויות של 800,000 דולר, ואמרה שהייתה לה אפס הכנסה באותו זמן. בנוסף, אנתוני מונה כ-80 נושים, ביניהם חוב של 500,000 דולר לעורך הדין שלה. חוזה באז וחוב של 145,660.21 דולר למשרד השריף של מחוז אורנג', לפי מסמכי בית המשפט לפשיטת רגל. המסמכים גם ציינו כי הצעתו של אנתוני למכור את הזכויות על סיפור חייה הייתה "חדשנית".

במהלך פגישה ב-2013 עם נושים בתיק פשיטת הרגל שלה, אנתוני אמרה שהיא שורדת מתמיכה מחברים וזרים שישלחו לה כרטיסי מתנה ומזומן.

MEGA

איפה קייסי אנתוני היום?

"קייסי כותבת תיאור מפורט ומוחלט על חייה והטרגדיה של אובדן קיילי וכל מה שאחריו", אמר מקור בקשר באופן בלעדי במרץ 2020.

בשלב זה, היא כבר סיימה שלושה פרקים. "היא יודעת שהספר יהיה שנוי במחלוקת ושלא משנה מה היא תעשה היא תתמודד עם ביקורת, אבל היא גם מרגישה שיש לה סיפור שמעולם לא סופר", הוסיף אז מקורב. "אף אחד אחר לא חי את זה, אז אף אחד אחר לא יכול לספר את זה."

מה התפקיד של קייסי אנתוני?

קייסי עובד כחוקר ובעבר ניסה להקים עסק לצילום ב-2016. בדצמבר 2020, אנתוני השיק חברת חקירות פרטית בפלורידה. על פי מסמכים שהגיעו לידי הדיילי מייל, ניירת הוגשה לחטיבת פלורידה עבור חברה חדשה בשם "Case Research & Consulting Services LLC" תחת שמה.

הסרט שלה

קייסי סיפרה הדיילי מייל ב-2019 היא עבדה על סרט על חייה. עם זאת, דווח בשנת 2020 כי הסרט, זכאי זכאי כמו שאמרו לינמחק עקב COVID-19.

בראיון נדיר משנת 2017 עם ה סוכנות הידיעות AP, קייסי אמרה שהיא "ישנה די טוב בלילה", למרות מה שקרה לפני שנים רבות.

קישור מקור