שווי נקי של קים מנזיס, איך היא מרוויחה כסף

מוסר עבודה חזק! ארוס בן 90 יום כוכב קים מנזיס יש לה היסטוריה ארוכה של עבודה לפני שעשתה את הופעת הבכורה שלה בריאליטי ב-2021. המשיכו לגלול כדי לגלות את השווי הנקי שלה, איך היא מתפרנסת ועוד.

מה השווי הנקי של קים מנזיס?

השווי המדויק של קים לא נחשף. למרות זאת, מקורות מרובים העריכו שהיא שווה כ-80 אלף דולר.

מה עושה קים מנזיס למחייתו?

ה TLC כוכב בילה יותר מ-10 שנים עובד בענפי המסעדנות והאירוח לפני שעשתה את הופעת הבכורה שלה בריאליטי. שֶׁלָה לינקדאין עמוד מציין שהיא הועסקה כמנהלת שירות ב-Mimi's Cafe בסן דייגו, קליפורניה, והיא נשארה מועסקת במסעדה עד אוקטובר 2022.

"בית הקפה של מימי היה חלק מחיי כבר הרבה זמן, ואני באמת אסיר תודה על כל השנים שעבדתי שם", שיתפה קים באמצעות אינסטגרם ב-22 באוקטובר. "עכשיו, הגיע הזמן לשינוי ואני כל כך נרגש להכריז שאהיה פקידת קבלה בספא ב-Kona Kai Resort & Spa! בבקשה בוא להזמין פגישות בספא ונתראה שם!"

איך אחרת קים מנזיס מרוויחה כסף?

בנוסף לעבודתה כפקידת קבלה, קים גם מרוויחה כסף כמשפיעה על מדיה חברתית. עם יותר מ-195,000 עוקבים באינסטגרם, איש הטלוויזיה קידם מוצרים עבור מותגי אופנה ויופי שונים.

באוגוסט 2022, אמא של אחד השיקה גוף ספלאש משלה, Super Blossom של Kimballly, עם Beauty Kitchen. "זה מריח נפלא ומעניק לחות לעור שלך!" היא הסבירה דרך אינסטגרם לגבי המוצר.

קים גם מרוויחה מזומן נוסף קָמִיעַ על ידי יצירת סרטונים למעריצים. היא גובה 50 דולר עבור סרטונים מותאמים אישית, 500 דולר עבור סרטונים עסקיים, 135 דולר עבור שיחות וידאו חיות ו-8 דולר עבור הודעות מהירות.

כמה כסף מרוויחה קים מנזיס ב-'90 יום ארוסה'?

קים עשתה אותה ארוס בן 90 יום הופעת בכורה במהלך עונה 5 שֶׁל לפני 90 הימים בַּצַד אוסמן "SojaBoy" עומר. לאחר שתפסו את תשומת הלב של המעריצים, הזוג המשיך לחלוק את סיפור האהבה שלהם באושר ועושר?.

TLC

בעוד שנראה שהם עדיין ביחד בזמן הפרסום, קים ו-SojaBoy התמודדו עם מכשולים רבים ברומנטיקה שלהם. במהלך תקופת הזיכיון שלהם, הם התווכחו על דעותיהם השונות על פוליגמיה ועל אי הסכמתה של אמו של SojaBoy לקים.

המשכורת של יליד קליפורניה על הופעתו ב ארוס בן 90 יום לא אושר, אם כי חברי צוות השחקנים נוטים להרוויח בין 1,000 ל-1,500 דולר לפרק.קישור מקור