שופטת טמרה טוענת שדניס ריצ'רדס 'הכה עליה' ב-BravoCon

טוען פצצה. עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום טישופט עמרה מְזוּעזָע ברנדי גלנוויל בטענה זאת דניס ריצ'רדס "פגע" בה במהלך הפרק של יום חמישי, 14 ביולי טיול עקרות בית אמיתיות Ultimate Girls.

"קרה משהו ב-BravoCon. היא הכתה גם אותי", טענה טמרה, בת 54, לברנדי, בת 49. "זה יותר מזה, היא כל הזמן שלחה לי הודעות טקסט, רצתה שאלך לחדר שלה, תשכנע אותי ללכת לחדר שלה, אני כאילו , 'אני נשוי.'"

טמרה העלתה את הטענות לאחר שברנדי טענה שניהלה רומן עם דניס, 51, במהלך העונה ה-10 של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס. אולם, ה ספינת כוכבים השחקנית הכחישה כי הייתה לה מערכת יחסים רומנטית עם הכוכבת שלה.

ילידת קליפורניה גילתה אז שדניז התקשרה אליה כשברנדי טענה את הפרשה RHOBH. "היא אמרה, 'זה מה שקורה, אתה בתוכנית הרבה שנים, מה אני עושה?' אמרתי, 'אם זה לא נכון אז פשוט תגיד לא, אבל אל תיתן לזה כל כך הרבה חיים. אם אתה הולך להילחם בזה, זה יגרום לך להיראות אשם'", היא נזכרה.

Shutterstock

לאחר שטמרה שאלה האם דניס וברנדי באמת התחברו, צ'רלי שיןגרושתו של ברנדי המשיכה לדחות את טענותיו של ברנדי. "אמרתי, 'את בטוחה?' והיא אמרה, 'אני נשבעת לך, זה מעולם לא קרה. ברנדי משקרת״. היא הכחישה זאת לחלוטין", הסבירה את שיחת הטלפון לכאורה שניהלה עם דניז.

בנוסף להיותו נושא חם בנושא עקרות בית אמיתיות טיול בנות אולטימטיבידניס עלתה לאחרונה לכותרות על הצטרפותה ל-OnlyFans זמן קצר לאחר שבתה סמי עשתה חשבון באתר.

סמי, שדניז חולקת עם צ'רלי, 56, הכריזה על חשבונות OnlyFans שלה ביוני. "לחץ על הקישור בביו שלי אם אתה רוצה לראות עוד," סמי כתבה תמונה שלה בביקיני שחור באמצעות אינסטגרם, והוסיפה אימוג'י נשיקת שפתון. הקישור הפנה את העוקבים להירשם לחשבון OnlyFans שלה, שמחירו עומד על 19.99 דולר לחודש.

דניס הראתה שהיא תומכת במיזם של בתה והגיבה לפוסט שלה, "סמי, אני תמיד אתמוך בך ותמיד אהיה לך גב. אני אוהב אותך."

עם זאת, צ'רלי לא תמך באותה מידה בהחלטתה של בתם והוא סיפר E! חֲדָשׁוֹת הוא "[did] אל תסכים לזה."

"היא בת 18 עכשיו וגרה עם אמה. זה לא קרה תחת קורת הגג שלי", ה שני גברים וחצי אמר שחקן. "מכיוון שאני לא מסוגל למנוע את זה, דחפתי בה לשמור על זה קלאסי, יצירתי ולא להקריב את היושרה שלה."

נציגי דניס לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור