שחקן 'גדות חיצוניות' מת מפגע וברח

נעלם מוקדם מדי. אלכסנדר "AJ" ג'נינגסשהיה ידוע בעיקר בזכות עבודתו כסטנד-אין עבור צ'ייס סטוקס על הדרמה של נטפליקס גדות חיצוניותמת באופן טרגי בתאונת פגע וברח בגיל 22, משרד השריף של מחוז צ'רלסטון מאשר ל בקשר.

"חוקר מקרי המוות במחוז צ'רלסטון בובי ג'ו אוניל מפרסם את שמו של אלכסנדר ג'נינגס, זכר לבן בן 22 מגרנד איילנד, ניו יורק", נכתב בהצהרה של חוקר מקרי המוות במחוז צ'רלסטון שהגיעה לידי בקשר. "אדון. ג'נינגס מת ב-5 ביולי 2022, בשעה 3:12 לפנות בוקר באוניברסיטה הרפואית של דרום קרוליינה בעקבות התנגשות מכונית מול הולכי רגל, שהתרחשה ב-5 ביולי 2022, בערך בשעה 2:34 לפנות בוקר בפינת Folly Road ו-Sol Legare. כְּבִישׁ. מר ג'נינגס היה הולך הרגל. משרד השריף של מחוז צ'רלסטון הוא סוכנות המשטרה החוקרת".

ה עמוד הפייסבוק של Kimmie Stewart Casting חשף כי AJ נפגע על ידי שתי מכוניות בצ'רלסטון, דרום קרולינה, ב-5 ביולי. "בעצב רב אני משתפת ביום שלישי, אמו של אלכסנדר 'AJ' Jennings, הודיעה לי על מותו הטרגי. גדות חיצוניות הצוות והצוות סבלו מאובדן נורא כאשר AJ נתקע על ידי שתי מכוניות, שנמלטו מהמקום מוקדם הבוקר", נכתב בפוסט.

סוכנות הליהוק המשיכה כינתה את AJ "נשמה יפה וחביבה ואור בהיר בכל יום על הסט".

על פי עמוד הפייסבוק, AJ עברה מניו יורק לצ'רלסטון, דרום קרולינה, כדי לעבוד ככפיל צילום וכסטנד-אין לדמותו של ג'ון B, אותו מגלם צ'ייס, 29, בעונה השלישית הקרובה של גדות חיצוניות.

"אני לא יכול להבין את ההלם והטרגדיה של האובדן הפתאומי של AJ ומחשבותינו עם משפחתו וחבריו בתקופה קשה זו. אני מבין שהודעה זו עשויה להיות קשה לעיבוד עבור אלה מכם שנפגשו והתיידדו במהירות עם AJ", נמשך הפוסט. "ל-Netflix HR יש ייעוץ אבל זמין, אנא צור איתי קשר בדוא"ל או בטקסט ואני יכול להביא לך את המידע. אני עדיין אובדן מילים איך זה קרה ואני לא יכול לדמיין את הכאב שעוברת המשפחה שלו.

באדיבות אלכס ג'נינגס/אינסטגרם

הפוסט של עמוד הפייסבוק של Kimmie Stewart Casting סיכם, "נתגעגע מאוד לאדם המדהים הזה ולחיוך המדבק שלו.

משרד השריף של מחוז צ'רלסטון אמר בקשר כי אירוע הפגע וברח אירע בסביבות השעה 2:30 לפנות בוקר, אך לא הוגש כתב אישום ועדיין חיפשו מידע לגבי הרכב הראשון שפגע בו.

צ'ייס פנה לסיפורי האינסטגרם שלו ביום רביעי, 6 ביוני, כדי לשתף את תגובתו לחדשות ההרסניות. "עדיין מנסה לעבד מדוע דברים מסוימים קורים, ומדוע העולם פועל בצורה שהוא עושה", כתב. "הלב שלי נשבר. החיים שלך רק התחילו. רק דיברנו על כמה אתה נלהב מהלחנים שלך, כמה רחוק הגעת עם המחרוזת 6 והרצון שלך להמשיך ליצור אמנות. תמיד מחמם לבבות אחרים ולהיות כל כך חסר אנוכיות.

השחקן הוסיף כי היום האחרון היה "מאבק בלשון המעטה".

"כולנו אוהבים אותך, נגעת בכל חיינו והפכת את כולנו לאנשים טובים יותר ועל כך, תודה לך AJ", סיכם צ'ייס בפוסט. "לעוף מלאך גבוה."

נטפליקס לא הגיבה מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור