שחקנים של 'החג': איפה הם עכשיו? קמרון דיאז, קייט ווינסלט, ג'וד לאו, עוד

קלאסיקה מחממת לב. החג כבש את ליבם של צופי קולנוע ברחבי העולם לאחר שיצא לבתי הקולנוע בשנת 2006. מככב קמרון דיאז, קייט ווינסלט, ג'וד לאו, ג'ק בלאק ואלי וולך עם הופעות מאת קתרין האן ו ג'ון קרסינסקיה ננסי מאיירססרט בבימוי זכה בצדק למקומו באהובה סרטי חגים ליין אפ, ממש לצד מרכיבים חגיגיים אחרים כמו שֵׁדוֹן, אבן המשפחה, סנטה קלאוס, כמעט חג המולד ועוד.

אמנם החג עמדה כישות משלה במשך יותר מ-15 שנים, שמועות על סרט המשך החלו להסתחרר בדצמבר 2022, מה ששלח את המעריצים לטירוף מוחלט על הספקולציות. עם זאת, ננסי ירתה את השמועות בפוסט פשוט באינסטגרם, כיתוב צילום מסך של כותרת שלפיה קמרון, ג'וד ושאר השחקנים המקוריים חזרו לפרק שני, "כל כך הרבה DM על זה – סליחה אבל זה לא נכון".

תוך כדי דיבור עם מתנגש בשנת 2006, קייט הייתה כנה על גילום איריס, ואמרה לרשת שהיא "באמת העריצה" את תפקידה.

"אני חושב שהדבר שהכי אהבתי באיריס הוא שזו הייתה הזדמנות עבורי לגלם מישהי שהייתה מורכבת רגשית, כי אני כן מאמין שהיא כן," כַּבִּיר אמר אלום. "אבל יחד עם זאת היא אדם כל כך טוב, היא באמת כזו. היא בחורה מאוד הגונה, כנה, אנגלייה, אתה יודע, יש לה ערכים די מסורתיים ואני גם ככה בעצמי. וזה היה ממש תענוג לגלם מישהו שהצלחתי לאמץ אותו ולהעריץ באמת".

קמרון, מצדה, לא יכלה להפסיק להתפרץ על ננסי – שגם כתבה את התסריט – ב ראיון. "היא כתבה לי את התסריט, אז חשבתי שזה מחמיא להפליא. אני פשוט אוהב את המילים שלה – אני אוהב את הדרך שבה היא מחברת אותם… אני פשוט אוהב אותה כיוצרת קולנוע. אני חושב שהחוש החד שלה לפרטים והאופן שבו היא יוצרת סרט שפשוט מרגיש כמו… ללכת לאיבוד בארץ הקולנוע הוא נפלא."

למרות שהאישור של ננסי שסרט המשך לא נמצא בעבודות איכזב את המעריצים – כולל סלבס כמו קריס ג'נר ו קייטי קוריקשניהם הביעו את עצבותם בקטע התגובות של פוסט הבמאי – הסרט עדיין חי כאחת הקומדיות הרומנטיות האהובות ביותר בכל הזמנים.

המשיכו לגלול כדי לגלות מאיפה צוות השחקנים החג זה היום!קישור מקור