שחקנים, תאריך בכורה, איך לצפות

שחקנים, תאריך בכורה, איך לצפות

עכשיו זה של בראבו יאכטת מפרש מתחת לסיפוןהעונה של הגיעה לסיומה, הגיע הזמן לקפטן סנדי יון והצוות שלה להגיש את הדרמה מתחת לסיפון מד עונה 7 שציפתה לה הרבה. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על איך לצפות, הצוות החדש שלה ועוד!

מתי כן למטה Deck Med עונה 7 לַחֲזוֹר?

התוכנית תעלה לראשונה בבראבו ביום שני, 11 ביולי בשעה 20:00 בערב שעון החוף המזרחי. זו הייתה משבצת הזמן הקבועה של הסדרה שהיא חולקת עם האחר מתחת לסיפון זיכיונות בזמן שהם עוברים את העונות שלהם.

איפה מעריצים יכולים לצפות Below Deck Med עונה 7?

בעוד שהתוכנית תשודר בביתה הרגיל ב-Bravo, למעריצים שיש להם את שירות הסטרימינג של NBC Peacock תהיה גישה לפרקים חדשים שבוע לפני שהם יופיעו בערוץ הכבלים. הפרק הראשון של מתחת לסיפון מד עונה 7 תהיה זמינה ביום שני, 4 ביולי, למנויי סטרימינג.

איפה יהיה למטה Deck Med Season 7 להתקיים?

התוכנית פנתה לאי מלטה לצילומים, סיכוי שקפטן סנדי נרגש ממנו. "זו הפעם הראשונה שלי אי פעם במלטה," היא פרצה פנימה גְרוֹר זה ירד ביום שלישי, 21 ביוני, והוסיף, "העונה, עבורי, זה מקום חדש, סירה חדשה, עם ראשי מחלקות חדשים." הסדרה צולמה על סיפון היאכטה המנועית בגובה 163 רגל בית, לאחר שייט בקו החוף הקרואטי על סיפון הסופר-יאכטה באורך 180 רגל ליידי מישל בעונה 6, שהייתה הסירה הגדולה ביותר של התוכנית עד כה.

האם יש חברי שחקנים חוזרים מתחת לסיפון מד עונה 6?

העונה הולכת להיות מלאה בפנים חדשות להוטות למעט עונה 6 האהובה על המעריצים מזי "זי" דמפרס. יד הסיפון כבש את לב הצופים עם ניסיונותיו האביריים לצאת עם דיילת קורטני וייל. למרות שהיא הכניסה אותו לאזור החברים, הגישה החיובית של זי, החיוך הבהיר והקסם המגושם של זי הפכו אותו לאהוב.

האם Malia White מתכווננת מחדש בתור Bosun?

לאחר שתי עונות הפלגה עם המנטור שלה קפטן סנדי, מליה חשפה שהיא לא תוביל את צוות הסיפון בעונה 7, והחליטה לקחת שנת חופש. "לאחרונה עברתי תאונת קטנוע קשה מאוד, ואני מנסה לשדרג כדי שאני לא סתם בוסון יותר. אני רוצה לנסות להיות קצינה,' הסבירה ברנדי גלנווילשל "לא מסונן" פודקאסט ב-2 ביוני 2022.

מי הם חברי השחקנים החדשים מתחת לסיפון מד עונה 7?

יהיו כל ראשי המחלקות החדשים שהמעריצים יוכלו להכיר, כולל התבשיל הראשי נטשה ווב, השף דייב ווייט והבוסון רייגן טיילר. הצוות הפנימי יכלול את התבשילים נטליה סקאדר וקייל וילג'ואן, בעוד שהחלק החיצוני יכוסה על ידי אנשי הסיפון סטורם סמית' וג'ייסון גאסקל בנוסף לזי.

קישור מקור