שחקנים, תאריך בכורה ועוד

שחקנים, תאריך בכורה ועוד

במרץ 2022 החלו להסתובב שמועות כי אמא מתבגרת זכייניות יחברו יחד כדי ליצור מגה-סדרה אחת. עכשיו, השמועות נכונות, ו אמא מתבגרת: מורשת נמצא בעבודות.

"שמונה [moms] מצלמים לתוכנית, האם כל הקטעים של הבנות יגיעו לפרקים או לא יהיה תלוי עד כמה הצילומים שלהם מרגשים", אמר בעבר מקור הפקה האשלי.

"לא כולם יהיו בכל פרק", הוסיף המקורב. "[They] יקבלו תשלום רק עבור פרקים שהם נמצאים בהם."

לגבי אילו שמונה נשים נוכל לצפות לראות, צוות השחקנים יורכב על פי הדיווחים מבנות אמא נוער OG ו אמא מתבגרת 2. לפי מקורב, אמא מתבגרת: צעירה + בהריון לא יהיה חלק מזה ויישאר נפרד.

לאחר סיום עונה 11 ביום שלישי, 10 במאי, לאה מסר הופיעה להיפרד מהסדרה.

"לעד אהיה אסיר תודה על הזיכרונות, החוויות, השיעורים, ההזדמנויות והחברים/עמיתים לעבודה שהפכו למשפחה במהלך השנים. #TeenMom2", כתבה אם לשלושה באמצעות סטורי האינסטגרם שלה, וסיימה את הצהרתה עם אימוג'י ידיים מתפללות ולב אדום, לכאורה נפרדת.

עם זאת, לפי הדיווחים, לאה תחזור כשהיא חתומה להצטרף אמא מתבגרת 2 חברים לצוות ג'ייד קלין, אשלי ג'ונס ו בריאנה דה-ז'סוס כשהם מאחדים כוחות אמא נוער OG כוכבים קטלין בלטיירה, Maci Bookout, צ'יין פלויד ו ענבר פורטווד.

לרוע המזל, ה-BFF לשעבר של לאה קיילין לורי צילמה את הסצנה האחרונה שלה עם מצלמות MTV as האשלי דיווחה כי אם לארבעה "התבקשה" להצטרף לתוכנית החדשה אך בסופו של דבר "דחתה את ההופעה".

"אסור להודות על ההזדמנויות ולעולם לא להכפיש שהצלחתי להסתעף בגלל זה", כתב קייל במדור התגובות של הפקיד אמא מתבגרת חשבון אינסטגרם לקראת סיום עונה 11. "תודה לכל מי שתמך בי במסע הזה! לא יכול לחכות לראות את הסיפורים של כולם מתפתחים בפרקים הבאים!"

בניגוד למארחת המשותפת של "Coffee Convos", אמא נוער OGשל מקנזי מקי לפי הדיווחים לא התבקש להצטרף מוֹרֶשֶׁתאם כי לא ברור מדוע.

קישור מקור