שילה ג'ולי-פיט במכנס אוברול שחור, סניקרס אדומות באיטליה

נער אופנתי! שילה ג'ולי-פיט טלטלה זוג אוברול קצר שחורחולצת טריקו תואמת ונעלי ספורט אדומות בזמן ריצת גלידה עם משפחתה באיטליה.

בת ה-16 נצפתה צועדת לצד כמה מאחיה – כולל האחות זהרה ג'ולי-פיט – ואמא שלהם המפורסמת, אנג'לינה ג'וליבתמונות שהושגו על ידי חיי הוליווד. כששילה הלכה לכיוון המכונית, היא נשאה גביע גלידה ביד אחת והחזיקה את שערה בלחמנייה כשהיא לובשת מסיכת פנים שחורה.

אנג'לינה ובעל לשעבר בראד פיטהבת של עלתה לכותרות בשנה האחרונה בגלל כישורי הריקוד שלה. שלושה שבועות בלבד לפני היציאה האירופית שלה, הצעירה הופיעה בסרטון עם סטודיו המחול המילניום בלוס אנג'לס, שפורסם ליוטיוב ב-12 ביוני. בקליפ, היא רקדה ללא מאמץ דוג'ה חתולהסינגל "Vegas" של אלביס פסקול הסרט. לא רק זה, אלא שהיא גם נראתה מופיעה בשגרה ללהיטים אחרים של אד שירן ו ליצו.

בעבר, מקורב תיאר ל בקשר איך "הרשים" את נצחים השחקנית וה פעם… בהוליווד השחקן עם הכישרון של בתם ו"לא יכול להיות גאה יותר".

MEGA

שילה יכולה בקלות לקלוט את השגרה ולבצע אותן ללא מאמץ, "מה שאנג'י אוהבת כי היא אומרת שלא לה וגם לבראד אין את הכישרון הזה", אמר המקורב והוסיף שהילד הוא "רקדן טבעי".

מכיוון שהריקוד הוא "אהבתה העיקרית", המקור גם הסביר כיצד שילה "מבטאת את עצמה בכל כך הרבה דרכים".

"היא אוהבת שהיא יכולה להרגיש את המוזיקה, לשחרר ולהיות חופשית, וזה סופר חשוב", הוסיף המקורב. "היא אוהבת את כל סגנונות הריקוד, אבל היפ הופ ופריסטייל הם האהובים עליה".

מלבד הריקודים, שילה גם הופיעה בפומבי עם אנג'י. באוקטובר ונובמבר 2021, היא ואחותה זהרה, 17, צעדו על השטיח האדום עם מלח כוכב עבורה נצחים הופעות בכורה בינלאומיות, כולל בלונדון, ברומא ובלוס אנג'לס שילה אפילו שידרגו כמה מהשמלות הישנות של אמה, כולל שמלת Dior מהממת בהדפס פרחים בשחור-לבן.

עם זאת, שילה הראתה גם את חוש הסטייל האישי שלה. כשהיא השתתפה בלונדון נצחים מסיבת אפטר באוקטובר 2021, המתבגרת קטלה לחלוטין בז'קט הכחול שלה רקום עם טלאים שונים מאנגליה, כולל הדגל שלה.

חודש לאחר מכן, סיפר מקורב נפרד באופן בלעדי סגנון חיים ששילה קיבלה "זוג הצעות" בתעשיית הדוגמנות אבל אנג'י לא "דחפה" את שילה להתערב בכלום.

"אנג'י הייתה שם, היא יודעת יותר טוב מרוב המלכודות בלהיות ילדה של סלבריטי", הסביר המקור בנובמבר 2021. "אנג'י עוסקת בהגנה על הילדים שלה".

קישור מקור