שילה ג'ולי-פיט חנויות ביעד במהלך טיול ציבורי נדיר

מגניב כלאחר יד. אנג'לינה ג'ולי ובעל לשעבר בראד פיטהבת של שילה ג'ולי-פיט בחרה במראה פשוט בסגנון רחוב במהלך ריצת קניות לטרגט.

בת ה-16 נראתה לובשת סווטשירט אדום, מכנסיים קצרים לבנים ונעלי ספורט שחורות של Vans כשיצאה מחנות הכלבו הגדולה עם חברה, על פי תמונות שהגיעו על ידי הוליווד לייף. שילה גם שמרה על שערה הבלונדיני קשור בלחמנייה, והיא לבשה מסיכת פנים שחורה כשהיא נושאת שקית גדולה של פריטים ממסע הקניות שלה.

הטיול של הנער מגיע ארבעה ימים לאחר שאביה המפורסם, 58, פרץ על כישורי הריקוד המדהימים של בתו בראיון עם בידור הערב בהקרנת הבכורה של סרטו החדש בלוס אנג'לס, רכבת קליע.

"זה מעלה דמעה בעין, כן," אמר בראד לרשת ביום שני, 1 באוגוסט. "אני לא יודע מאיפה היא השיגה את זה. אני מר שתי רגל שמאל כאן."

ה Se7en גם כוכב סיפר ET שהוא "אוהב" כשכל ילדיו "מוצאים את דרכם, מוצאים דברים שהם מתעניינים בהם ופורחים". בנוסף לשילה, בראד ואנג'לינה, 47, חולקים גם את הילדים מדוקס, פאקס, זהרה והתאומים ויויאן ונוקס.

ברטה/סימס/שטרסטוק

שילה עלתה לכותרות על כך שהראתה את הכישרון ללא דופי שלה במתחם הריקודים המילניום בלוס אנג'לס לאורך קליפים שונים ששותפו באמצעות YouTube. מגריסה ועד ליצושל "About Damn Time" כדי לרסק את רחבת הריקודים ללא מאמץ דוג'ה חתול"ווגאס", המתבגר המפורסם באמת בעל כישרון לתחביב.

בעבר, מקור שתואר באופן בלעדי ל בקשר באיזו קלות מגיעה המיומנות לשילה.

"שילה היא ילדה טיפוסית בת 16 והיא מבטאת את עצמה בכל כך הרבה דרכים", אמר המקורב. "האהבה העיקרית שלה כרגע היא ריקוד, והיא ממש טובה בזה. היא אוהבת שהיא יכולה להרגיש את המוזיקה, להרפות ולהיות חופשית, וזה סופר חשוב. היא אוהבת את כל סגנונות הריקוד, אבל היפ הופ ופריסטייל הם האהובים עליה".

בדיוק כמו ה מועדון קרב השחקן שהוזכר, המקור גם הסביר כי "גם לא [Angie] וגם לבראד אין את הכישרון הזה".

"שילו באמת יכול לזוז," סיכם המקורב והוסיף, "אנג'י ובראד מתרשמים, הם לא יכלו להיות גאים יותר".

מלבד הריקודים, המתבגרת גם אימצה את חוש הסטייל שלה, בין אם היא יוצאת לסידור מהיר או מופיעה בשטיח אדום. שבוע לפני ריצת המטרה שלה, נצפתה שילה יוצאת מחנות בלוס פליז, קליפורניה, כשהיא מחזיקה בלון "יום הולדת שמח" גדול ושקית ניילון ביד אחת, כשהיא לובשת תלבושת שחורה לחלוטין לאותו היום. היא גם נראתה לאורך כל הקיץ נהנית מאיטליה עם משפחתה יוצאת לגלידה ומשתתפת בהופעה של Måneskin עם Maleficent שַׂחְקָנִית.

עם זאת, שילה כמעט שברה את האינטרנט כשיצאה על השטיח האדום עם אנג'י ואחותה זהרה, 17, בבכורות בינלאומיות שונות באוקטובר ונובמבר 2021 לסרט מארוול של אמם, נצחים. באחד האירועים, שילה לבשה שמלה שחורה ופשוטה עד הברך. באחר, היא הפכה את המחזור המפורסם מלח שמלת Dior הישנה של הכוכב בהדפס פרחים בשחור-לבן, שאנג'י ציינה שהיא עודדה בזמנו.

"אני כמו, 'אוי אלוהים, תלבש את זה ותלבש את זה יותר טוב ממני!" אנג'לינה אמרה ל-E! חֲדָשׁוֹת' פופ יומי באוקטובר 2021. "'קח את זה, תורך'. כן, אני האמא הזאת."

קישור מקור