שילה ג'ולי-פיט חנות לבלון יום הולדת בסידור

חֲגִיגִי! אנג'לינה ג'ולי ובעל לשעבר בראד פיטהבת של שילה ג'ולי-פיט הלכה בסתר בתלבושת שחורה בזמן קניות בלון יום הולדת גדול.

בת ה-16 שמרה על דברים סתמיים כשיצאה החוצה לבושה בטרנינג שחור ומכנסיים קצרים ונעלי ספורט תואמים, בעודה לובשת מסיכת פנים בלוס פליז, קליפורניה, לפי תמונות שהגיעו על ידי חיי הוליווד. היא גם שמרה על שערה הבלונדיני קשור בלחמנייה כשהיא נושאת שקית ניילון ובלון צבעוני שעליו נכתב "יום הולדת שמח" ביד אחת.

היציאה של הנערה מגיעה שלושה שבועות אחרי שהיא נצפתה כשהיא משתתפת בהופעה של Måneskin באיטליה עם אמה, בת 47. שתי הנשים לבשו הרכבים שחורים לגמרי כשהן מחאו כפיים להופעה מהקהל.

זה הופיע ה נצחים כוכבת לקחה איתה את ילדיה לאיטליה לחלק מהקיץ, מכיוון שרוב הילדים נצפו כשהם עושים סידורים עם אמם, כמו לגייס גלידה ברומא.

בראד ואנג'לינה – שנישאו באוגוסט 2014 – חולקים את שילה בנוסף למדוקס, פאקס, זהרה והתאומים ויויאן, נוקס.

סוכנות מגה

למרות שהם נראו רק עם אנג'י בפומבי, בראד, 58, מקפיד לבלות קצת זמן עם הילדים.

"למרות מאבק המשמורת המתמשך בין בראד לאנג'לינה, הוא כן מבלה עם הילדים, אבל בסביבה פרטית", סיפר מקורב באופן בלעדי סגנון חיים ב-11 ביולי של פעם… בהוליווד הפיצול של השחקן מה Maleficent שַׂחְקָנִית. "הוא מעדיף את זה ככה וקרוב במיוחד לשילה… לזוג יש מערכת יחסים אוהבת, מהנה ואותנטית והם חתוכים מאותו בד".

מכיוון שליליד אוקלהומה ושילה יש קשר חזק בין אב לבת, המקור הוסיף שהם נהנים מתחביבים דומים.

"מנגנים מוזיקה יחד, צופים בסרטים ואמנות, ומעבירים הרבה מזמנם יחד בסטודיו לאמנות שלו ביצירתיות", הוסיף המקורב. "בראד אף פעם לא מפעיל לחץ על שילה ומעודד אותה להגשים את חלומותיה. היא מרגישה בנוח לדבר עם אבא שלה על כל דבר".

נראה שהמתבגרת של בראד ואנג'י רודפת אחרי חלומותיה, שכן היא נראתה מציגה את כישורי הריקוד המדהימים שלה בסרטונים שונים שפורסמו דרך יוטיוב במתחם המילניום דאנס בלוס אנג'לס מריקוד ועד שירים של דוג'ה חתול ל אד שירןשילה נראית מקצוענית מוחלטת בכל פעם שהיא מגיעה לרחבת הריקודים.

בעבר, מקור נפרד שתואר ל בקשר איך היא "רקדנית טבעית".

"האהבה העיקרית שלה כרגע היא ריקוד, והיא ממש טובה בזה", אמר המקורב. "היא אוהבת שהיא יכולה להרגיש את המוזיקה, לשחרר ולהיות חופשית, וזה סופר חשוב. היא אוהבת את כל סגנונות הריקוד אבל היפ הופ ופריסטייל הם האהובים עליה".

גם הוריה המפורסמים מתלהבים מהכישרון של בתם, שכן המקור הוסיף כי "אנג'י ובראד מתרשמים" ו"לא יכלו להיות גאים יותר".

קישור מקור