שילה ג'ולי-פיט טרנספורמציה לאורך השנים: תמונות

שילה ג'ולי-פיט טרנספורמציה לאורך השנים: תמונות

הזמן חולף! שילה ג'ולי-פיטבת של בראד פיט ו אנג'לינה ג'ולי, פרחה לאישה צעירה ואלגנטית. מהשתתפות באירועי השטיח האדום עם הוריה מהרשימה ה-A ועד לזיהוי על ידי הפפראצי, עשינו הצגה של המראה השונה שלה מאז בראד ואנג'לינה קיבלו אותה ב-2006.

עוד בנובמבר 2021, סיפר מקורב באופן בלעדי סגנון חיים שבראד שמח ששילה "יוצאת מהקונכייה שלה". במהלך הבכורה בלונדון באוקטובר 2021 של נצחיםהמתבגר שינתה את שמלת דיור של אנג'לינה שנלבשה במקור Maleficent: פילגש הרשע בכורה ב-2019.

"בראד לא רוצה שהיא תגדל כל כך מהר אבל הוא גאה לראות אותה על שטיחים אדומים. זה היה חיזוק אמון עבור שילה", הוסיף הגורם. השמלה בשחור-לבן הייתה אלגנטית, אך מתאימה לגיל, כשהשמלה נחתה ממש מעל הברך של המתבגרת המפורסמת.

לשילה היה סגנון טמבוי בילדותו.

היא אולי דומה מאוד לאמא שלה עכשיו, אבל שילה דמתה לבראד כשהייתה ילדה קטנה. עם התספורת הקצרה והפיקסי שלה ועיניים כחולות נוקבות… היא הייתה המיני-אני של בראד! תשכחו משמלות או כל דבר עם עיצוב – שילה לבשה לעתים קרובות טוקסידו, חליפות ווסטים כשהיא הופיעה על השטיח האדום עם הוריה ואחיה המפורסמים.

שילה מתחילה להתחפש.

למרות שהיא בילתה את רוב ילדותה הצעירה בחולצות טי וחליפות, שילה סיימה לוקים ארוכים, גלאם טבעי ושמלות עם כניסתה לשנות העשרה שלה. במהלך דייט קניות של אמא-בת ב-4 במרץ, 2022, שילה נדנדה זוג מכנסיים קצרים ושילבה אותו עם קפוצ'ון שחור. אתה יודע, צריך לשמור על זה קצת נוח. ה קונג פו פנדה 3 השחקנית הקולית הציגה לראשונה את רגע השטיח האדום שלה ב-LBD כשהיא ואחותה זהרה הצטרפו לאנג'לינה נצחים בכורה ברומא.

הסגנון של זהרה התחכך בשילה.

שילה והאחות הגדולה זהרה – שבראד ואנג'לינה אימצו ב-2005 – קרובות מאוד. זהרה תמיד התעסקה באופנה ומקורב סיפר באופן בלעדי סגנון חיים זֶה שילה התחילה לרכון לעבר אחותה כדי לקבל עצות אופנה. "שילה אוהבת מוזיקה, ריקוד, משחק ובזמן האחרון, בזכות אחותה זהרה, אופנה. זה לא תמיד היה ככה, אבל עכשיו היא אוהבת להתלבש בבגדים של אמא שלה", אמר המקור. "זהרה היא הפאשניסטה האמיתית במשפחה."

המשיכו לקרוא כדי לראות את השינוי המלא של שילה לאורך השנים!

קישור מקור