שילה ג'ולי-פיט מציגה באזז חדש עם האחות זהרה

חדש 'עשה, מי זה? שילה ג'ולי-פיט הופיעה לראשונה בגזרת באז רעננה והתאימה עם אחותה זהרה ג'ולי-פיט בחולצות שחורות ונעלי ספורט של קונברס בזמן ששני בני הנוער נהנו מבילוי ביחד.

אנג'לינה ג'ולי ו בראד פיטבנותיה של נראו צועדות זו לצד זו מחייכות במגרש חניה, לפי תמונות שפרסמה הוליווד לייף ביום ראשון, 8 בינואר. שילה, בת 16, לבשה זוג מכנסיים קצרים אפורים, סווטשירט שחור עם קפוצ'ון ונעלי ספורט גבוהות כשהיא התהדרה בתסרוקת החדשה שלה. זהרה, בת 18, לבשה חולצת טריקו שחורה, זוג ג'ינס וקונברס תוך שהיא שומרת על שערה לאחור.

ימים ספורים לפני כן, נראתה שילה עם אמה, בת 47, מצלצלת לשנה החדשה בלונדון. צמד האם והבת צולם נהנה מדייט קפה עם שחקן פול מסקל לאחר צפייה בהפקה שלו חשמלית בשם תשוקה בתיאטרון אלמיידה. לטיול, המתבגר לבש כיפה צהובה מסוגננת כשהשלישיה ניהלה שיחה עמוקה.

מצידה של זהרה, הסטודנטית במכללה הייתה עסוקה בשנת הלימודים הראשונה שלה במכללת ספלמן באטלנטה, שהחלה בסוף השנה שעברה.

MEGA

לאחיות ג'ולי-פיט הייתה שנה מלאת אירועים בשנת 2022. אנג'לינה העבירה את זהרה למעונות שלה ביולי ואף השתתפה בחזרתה הביתה באוקטובר. למרות שה Maleficent השחקנית שמרה על פרופיל נמוך, כמה עורכים משותפים לא יכלו שלא לשים לב לכוכב עטור הפרסים בקמפוס שלהם.

"אנג'לינה ג'ולי פשוט הסתובבה כלאחר יד עם בתה בספלמן במהלך השיבה הביתה (עשיתי שירות קהילתי ונראיתי בלאגן מביך)", כתב משתמש בטוויטר לתמונה באותה תקופה.

שילה, מצידה, סיימה את השנה בשיא בהוצאת רישיון הנהיגה שלה, כאשר היא נצפתה משייטת ברחבי לוס אנג'לס לבדה בסוף נובמבר 2022.

המתבגרת הפורחת גם הראתה את כישורי הריקוד האפיים שלה לאורך כל השנה. מעריצים הבחינו במספר סרטוני יוטיוב שהועלו על ידי מתחם הריקודים המילניום בלוס אנג'לס ובהם שילה הורג שגרות שונות לחלוטין. אפילו אבא שלה, בן 58, התמוגג על כמה שהיא גדלה כאדם וגם כרקדנית "יפה מאוד".

"זה מעלה דמעה בעין, כן," אמר בראד בידור הערב באוגוסט 2022 על בתו. "אני לא יודע מאיפה היא השיגה את זה. אני מר שתי רגל שמאל כאן."

ה מר וגברת סמית קוסטרים ובני זוג לשעבר – שמלבד שילה וזהרה חולקים את הילדים מדוקס, פאקס וויויאן – הרחיקו את ילדיהם מאור הזרקורים במשך שנים. עם זאת, המעריצים לא יכלו שלא לשים לב שהילדים עשו את דרכם בחיים לאחר שעשו מספר הופעות פומביות במהלך 2021 ו-2022.

בסוף 2021, אנג'י הביאה אותם אליה נצחים הקרנות בכורה של סרטים ברחבי העולם, שם המעריצים שמו לב עד כמה גם שילה וגם זהרה פיתחו את חוש הסגנון שלהם.

קישור מקור