שילה ג'ולי-פיט מציגה תנועות ריקוד כדי להיט את שיר ליצו

תשקיע! שילה ג'ולי-פיט הראתה את תנועות הריקוד המרהיבות שלה בזמן שהשתתפה בשיעור ריקוד לאחרונה בלוס אנג'לס, קליפורניה.

אנג'לינה ג'ולי ו בראד פיטהבת של נראתה רוקדת ליצוהשיר הוויראלי של TikTok "About Damn Time" באולפן הריקוד מילניום בדרום קליפורניה. דף מעריצים @shilohpitt פרסמה קליפ של מספר הריקודים שלה שבו היא עשתה ללא מאמץ כל ספירה בשגרת ההיפ הופ, שכללה עבודת רצפה וסיבובים.

לאחרונה סיפר מקורב סגנון חיים ששילה, בת 15, התחילה לגלות עניין באמנות לפני כמעט שנה וכישרונותיה פרחו תוך זמן קצר בלבד לאחר שהשתתפה בשיעור ההיפ הופ הראשון שלה למתחילים בנובמבר 2021.

"האהבה העיקרית שלה כרגע היא ריקוד, והיא ממש טובה בזה", אמר מקור אחר בקשר במרץ 2022.

"היא אוהבת שהיא יכולה להרגיש את המוזיקה, לשחרר ולהיות חופשית, וזה סופר חשוב", הוסיף המקורב. "היא אוהבת את כל סגנונות הריקוד אבל היפ הופ ופריסטייל הם האהובים עליה".

צילום: Beretta/Sims/Shutterstock

חשבון המעריצים פרסם סרטון של קונג פו פנדה 3 שחקנית רוקדת ל דוג'ה חתול ו Tygaהשיר של "Freaky Deaky" ב-13 במאי, שבו היא זרמה ברהיטות לכוריאוגרפיה של שגרת הטמפו האיטי.

"אני אוהב לראות אותך רוקד, שי. יש לך כישרון טבעי לזה", הגיב מעריץ מתחת לסרטון.

הוריה מהרשימה אוהבים שהבת שלהם רודפת אחרי התשוקה שלה כי לאף אחד מהשחקנים "אין את הכישרון הזה".

"שילוח באמת יכול לזוז. אנג'י ובראד מתרשמים, הם לא יכלו להיות גאים יותר", הוסיף המקורב.

למרות שהנערה נהנית מהתשוקה החדשה שלה לריקוד, בנות גור השחקנית מעוניינת גם לטבול את בהונותיה בתעשיית הדוגמנות. בעזרת אחותה זהרה ג'ולי-פיטשילה הפכה להיות די פאשניסטה על השטיח האדום ובחיי היומיום שלה.

סיפר ​​מקור סגנון חיים בנובמבר 2021 כי "יש לה כמה הצעות" בתעשיית הדוגמנות ושאנג'לינה "תדריך אותה הכי טוב שהיא יכולה" מבלי להכריח אותה להיכנס לעולם האופנה.

"אנג'י הייתה שם, היא יודעת טוב יותר מרוב המלכודות בלהיות ילדה של סלבריטי", הסביר המקורב. "אנג'י עוסקת בהגנה על הילדים שלה. בראד יודע שהילדים שלו בידיים טובות".

קישור מקור