הופכים לגברת צעירה!  השינוי של שילה ג'ולי-פיט במהלך השנים: תמונות אז והיום

שילה ג'ולי-פיט רוקדת לשיר חתול דוג'ה בסרטון: צפו

היא לא עזבה את הבניין! שילה ג'ולי-פיט לבשה טופ של הביטלס תוך כדי ריקוד לחדש דוג'ה חתול השיר "Vegas" מופיע ב- אלביס פסקול הסרט.

אנג'לינה ג'ולי ו בראד פיטבתו בת ה-16 הראתה את כישוריה העיקריים בקליפ ששותף באמצעות יוטיוב ביום ראשון, 12 ביוני. שילה, לעומת זאת, מופיעה רק לאחר יותר משתי דקות לתוך הסרטון, ותופסת את מרכז הבמה בתהליך. העשרה נדנדה תלבושת נוחה שחורה לחלוטין ונעלי ספורט ועברה ללא מאמץ למנגינה המהירה, בקושי הזיעה עד הסוף.

במהלך שלושת השבועות האחרונים, מלכת הריקודים הצעירה הופיעה בסרטונים נפרדים בסטודיו לריקוד מילניום בלוס אנג'לס, והתפרקה ל אד שירןהסינגל "Shivers" ו ליצוהלהיט של TikTok "About Damn Time".

מקורב סיפר בעבר בקשר שילה היא "רקדנית טבעית", והוסיפה שהוריה המפורסמים "מתרשמים" ו"לא יכלו להיות גאים יותר".

צילום: Beretta/Sims/Shutterstock

"שילה היא ילדה טיפוסית בת 16 והיא מבטאת את עצמה בכל כך הרבה דרכים", הסביר המקור. "האהבה העיקרית שלה כרגע היא ריקוד, והיא ממש טובה בזה. היא אוהבת שהיא יכולה להרגיש את המוזיקה, לשחרר ולהיות חופשית, וזה סופר חשוב. היא אוהבת את כל סגנונות הריקוד אבל היפ הופ ופריסטייל הם האהובים עליה".

למרות שאנג'לינה, 47, ובראד, 58, הם שניים מהשחקנים המוערכים ביותר בהוליווד, המקורב ציין ש"לא לה ולא לבראד יש את הכישרון הזה" כשזה מגיע לריקוד כמו בתם.

"שילה באמת יכולה לזוז", הוסיף הגורם.

המתבגרת נראתה בהזדמנויות פומביות רבות עם אמה לקראת סוף 2021, כשהיא מתייגת עם אנג'י'ס נצחים אירועי קולנוע בינלאומיים. שילה אפילו שידרג כמה מהם מלח השמלות הישנות של השחקנית, כולל שמלת דיור בשחור-לבן. עם זאת, היא הציגה לראשונה סגנון משלה באפטר פארטי בלונדון באוקטובר 2021 עם אנג'י על ידי לבישה של ז'קט גרפי כחול עצבני, מכנסיים קצרים שחורים ונעלי ספורט של Converse Chuck All-Star.

בחודש שלאחר מכן, סיפר מקורב נפרד באופן בלעדי סגנון חיים שילה קיבלה "הצעות זוגיות" בענף הדוגמנות. עם זאת, המקור הוסיף כי אנג'לינה לא "דוחפת" את בתה להתערב בכלום. כמו כן, השחקנית זוכת פרס האוסקר "תדריך אותה כמיטב יכולתה" למרות שהיא "יודעת שלשילה יש ראש טוב על הכתפיים".

"אנג'י הייתה שם, היא יודעת טוב יותר מרוב המלכודות בלהיות ילדה של סלבריטי", ציין המקור בנובמבר 2021. "אנג'י עוסקת בהגנה על הילדים שלה. בראד יודע שהילדים שלו בידיים טובות".

קישור מקור