שילה ג'ולי-פיט שינויי שיער: תמונות של גזרות, סגנונות

שילה ג'ולי-פיט שינויי שיער: תמונות של גזרות, סגנונות

אנג'לינה ג'ולי ו בראד פיטהבת של שילה ג'ולי-פיט עלתה לכותרות בינואר 2023 על כך שהתהדרה בגזרת באז רענן לאחר שנים של לוקים בלונדיניים ארוכים יותר. המתבגרת נצפתה בשליחות עם אחותה זהרה ג'ולי-פיט באותה תקופה, והתסרוקת של שילה שלחה גלי הלם בקרב המעריצים כשהיא נראתה מגניבה כתמיד עם שיערה החדש.

במהלך השנים, התסרוקת של שילה השתנתה לא מעט, כפי שמעריצים מושבעים שמו לב. מהקיצור המקסים והקצר שלה בשנות ההתבגרות ועד גלי הבלונדיניות שלה כנערה, הילדה המפורסמת מאמצת את חוש הסטייל והביטחון העצמי שלה.

ב-2010, סיפרה אמה יריד ההבלים שהילד שלה העדיף ללבוש חליפות ומכנסיים ולא שמלות.

"אז, היינו צריכים לחתוך לה את השיער," אמרה אנג'י לרשת. "היא אוהבת ללבוש הכל של בנים."

עשור לאחר מכן, שילה נראתה באוקטובר ונובמבר 2021 עושה אופציה לשמלות הישנות של שחקנית מארוול ב- נצחים הקרנת בכורה של הסרט באותה תקופה. עם זאת, גם שילה וגם זהרה דאגו להשוויץ בבחירת התלבושת שלהן גם כששילה השתתפה באפטר פארטי בלונדון, כשהיא מתנדנדת בז'קט גרפי כחול אבן, מכנסיים קצרים ונעלי ספורט שחורות של Converse.

מלבד אופנה, ה מר וגברת סמית בתו של קוסטרס חקרה את כישוריה כרקדנית. במהלך 2022, שילה עלתה לכותרות כשהיא הופיעה במספר סרטונים ביוטיוב שהועלו על ידי בית הספר לריקוד שלה, מתחם המחול המילניום, בלוס אנג'לס, והיא גרמה לריקוד להיראות ללא מאמץ.

"שילה היא ילדה טיפוסית בת 16, והיא מבטאת את עצמה בכל כך הרבה דרכים", אמר בעבר מקור. בקשר בנובמבר 2021. "האהבה העיקרית שלה כרגע היא ריקוד, והיא ממש טובה בזה. היא אוהבת שהיא יכולה להרגיש את המוזיקה, להרפות ולהיות חופשית, וזה סופר חשוב. היא אוהבת את כל סגנונות הריקוד אבל היפ הופ ופריסטייל הם האהובים עליה".

למרות שהוריה מפורסמים בקריירת המשחק הענפה שלהם, המקורב ציין כי "גם לא [Angie] וגם לבראד אין את הכישרון הזה", והוסיפו כי בתם היא "רקדנית טבעית".

"שילוח באמת יכול לזוז", המשיך המקורב. "אנג'י ובראד מתרשמים, הם לא יכלו להיות גאים יותר."

באוגוסט 2022, ה מועדון קרב השחקן התייחס בפומבי ליכולות הריקוד "היפות מאוד" של בתו במהלך ראיון שטיח אדום עם בידור הערב. הוא אפילו הודה שהוא "מר. שתי רגליים שמאליות" בהערה חצופה תוך שבחים לשילה.

"זה מעלה דמעה בעין, כן", אמר אז בראד. "אני לא יודע מאיפה היא השיגה את זה."

ברור ששילה מתפתחת לאדם משלה, וכתוצאה מכך היא מחבקת באופן טבעי את המראה שלה.

גלול בגלריה כדי לראות תמונות של שינויי השיער של שילה לאורך השנים!

קישור מקור