שימוש לרעה בסמים בעבר של נוח סיירוס בקסנקס, פרקוסט: ציטוטים

מספרת את הסיפור שלה. נועה סיירוס פותחת על שימוש בעברה בסמים וחושפת שהניסיון הראשון שלה בנטילת קסנקס היה עם החבר לשעבר והמוזיקאי שלה, ליל Xan.

"זה פשוט הופך לבור האפל הזה, לבור ללא תחתית", היא אמרה אבן מתגלגלת במהלך ראיון שפורסם ביום שלישי, 5 ביולי.

הזמרת "Lonely", בת 22, הסבירה שהאקס שלה הכיר לה את סם דאונר כדרך להתקרב ו"להתחבר" זה לזה כשהייתה בת 18. בעודה בנקודת שפל בחייה, נועה רצתה לקחת סמים שהאנשים הכי קרובים אליה עשו באותה תקופה.

"אני חושב שרציתי להשתלב איתו. רציתי להיות מה שהוא רוצה ומה שהוא חשב שזה מגניב ומה שחשבתי שכולם עושים", אמרה. "ברגע שהרגשתי שאפשר להשתיק דברים לשנייה ולהקהות את הכאב שלך, זה נגמר".

מערכת היחסים של אמן "יולי" עם הבנזודיאזפין יצאה מכלל שליטה במהלך מגיפת הקורונה של 2020שם ישנה עד שעות הערב המאוחרות ולא ידעה באיזה יום בשבוע זה.

Shutterstock

העניינים קיבלו תפנית דרסטית במאי 2020 כשהחלה להירדם במהלך ראיון תוך כדי קידום הסינגל שלה "The End of Everything". "הנהנתי לחלוטין ונרדמתי, ולא יכולתי להרים את הראש או לפקוח עיניים כי נעלמתי כל כך רחוק", אמרה.

עם זאת, זה לא היה הרגע המכונן שבו היא הבינה שהיא צריכה עזרה איתה שימוש לרעה בסמים. לאחר שסבתה נפטרה באוגוסט 2020, נועה נזכרה שלא הצליחה להיפרד אחרונה מכיוון שהיא הייתה רחוקה מדי אל הקצה העמוק והייתה חסרת תחושה רגשית ונפשית, שעליה היא מתחרטת עד היום.

"הייתי שם פיזית, אבל רגשית, לא הייתי שם. אני לא יכול להיות," היא אמרה. "זו הייתה פתיחת העיניים הגדולה שלי – ישבתי לבד, ופחדתי, והבנתי שכל האנשים שאני אוהב וכל אנשים שאני צריךאני הייתי זה שדחף אותם משם", המשיך זמר "I Burned LA Down".

נועה הייתה פתוחה לגבי מערכת היחסים שלה עם סמים, כולל המילים למוזיקה שלה. היא הוציאה את הסינגל שלה "Mr. Percocet" במאי, שם הסבירה את החוויה שלה באמצעות שיר. ילידת טנסי הייתה ממש גלויה עם מעריצים לגביה מסע לאחר שהוציאה את הקליפ של הסינגל בטוויטר.

"עכשיו עברה יותר משנה מאז שעזבתי את הורדת המרשם בסוף דצמבר 2020. כשאני מסתכלת אחורה עכשיו אני רואה כמה ההתנהגות שלי הייתה מדאיגה, במיוחד במהלך ההסגר", אמרה הארוכה. שרשור טוויטר קרא בזמנו. "אני מניח שלומר לכולם שזו דרך לספק קצת הקשר למה שקורה, ולהודות לך שדבקת בי".קישור מקור