שינויי ירידה במשקל '90 יום ארוסה' — ראה תמונות!

שינויי ירידה במשקל '90 יום ארוסה' — ראה תמונות!

כַּמָה ארוס בן 90 יום כוכבים היו מתעדים את מסעות הכושר שלהם, פירוט שלהם תוכניות ארוחות מזינות, שגרות חדר כושר ועוד תוך כדי עבודה לקראת מטרות הכושר שלהם. אסואלו פולאה, אריאלה וינברג, אנפיסה נאוה (לבית ארכיפצ'נקו), מולי הופקינס ו דניאל ג'בלי (לבית מולינס) נמנים על TLC כוכבים שהתבטאו כדי לחלוק את טיפים לאורח החיים שלהם.

בעוד שאסולו אוהב לרקוד ולגולף בין משטר הכושר שלו, אריאלה פתחה כיצד "אימוני משקולות" ואי אכילה מאוחרת בלילה עזרו לה לגלח כמה קילוגרמים לאחר התינוק.

עוד ב-2018, אנפיסה הייתה אחת הכוכבות הראשונות מהזכיינית שנפתחה לגבי מסע הכושר שלה. היפהפייה הרוסייה הודיעה שהיא ירדה 26 קילו והוסעה אליה להגיע לכושר הטוב ביותר בחייהשממשיכה לפתוח לה דלתות.

אחריה בקרוב בעל לשעבר, חורחה נאווה, נידון לזמן מאחורי סורג ובריח, היא מצאה דרך למלא את החלל הזה. אנפיסה רצתה "להישאר עסוקה" ולעשות את מה שהיא הכי נהנתה. "יום אחד אני רוצה לקחת את זה לרמה גבוהה יותר ולהתחרות בחטיבת הביקיני של NPC", חשף הכוכב.

אנפיסה התחילה לרדוף אחרי התשוקה שלה לפיתוח גוף והשתתפה במספר תחרויות. "מקום 2 טירון וטירון אמיתי, מקום 5 פתוח @centerpodium חווית הופעה ראשונה מדהימה!" היא כתבה בכיתוב באינסטגרם ביולי 2019, עם סרטון שלה מציגה בגאווה את המדליות שלה.

כמו כוכבת הזיכיון שלה, גם מולי רצתה להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמה לאחר שעברה חווית זוגיות קשה. איש הטלוויזיה סיים הורדת 40 קילו מרשימים ו חשפה בגאווה את גזרתה הרזה יותר בשנת 2018 לפני שהציגה למעריצים את החבר החדש שלה, קלי בראוןעל 90 יום: חיי הרווקות.

בנובמבר 2019, דניאל חגגה הישג משלה – להשיל 15 קילו! "הסתכלתי על מה שאני אוכל יותר מקרוב, הלכתי קצת יותר ושותה יותר מים", סיפר כוכב הריאליטי בקשר באופן בלעדי.

ה מה עכשיו? לאלום יש הרבה במה להתגאות בשנת 2021 בהתחשב בכך שהיא סיימה את תוכנית האחיות שלה. "קיימנו את טקס כיסוי האחות שלנו הלילה לבית הספר", היא שיתפה ביוני, והצטרפה לרשימת 90 יום כוכבים מתמקדים בשיפור עצמי.

ראה את הבלתי ייאמן ארוס בן 90 יום להטיל שינויים בירידה במשקל למטה!

קישור מקור