שינוי הניתוח הפלסטי של ג'ניפר איידין של RHONJ: תמונות

שינוי הניתוח הפלסטי של ג'ניפר איידין של RHONJ: תמונות

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי כוכב ג'ניפר איידין עבר ניתוח פלסטי לפני צילומי עונה 12 של הלהיט בראבו להראות ומיד התחרט שנכנסתי מתחת לסכין.

ג'ניפר עברה ניתוח אף וקיבלה השתלת סנטר ביוני 2021, שהמעריצים יכלו להבחין בה במהלך הבכורה של העונה, אבל היא כבר הציגה את הפנים שלה לאחר ההליך באינסטגרם מוקדם יותר באותו קיץ.

"אני מתחילה עם הנעליים…ואז מתקדמת למעלה", היא כתבה את תמונת האינסטגרם שלה מיוני 2021 כשהיא מציגה את פניה החדשות. עם זאת, בסוף ינואר 2022, ג'ניפר חשפה בסטוריז שלה באינסטגרם שהיא הוציאה את שתל הסנטר שלה ונראה שהיא ברוח בהירה יותר.

במהלך ה-3 במאי RHONJ מפגש מחודש עם אנדי כהן, אם לחמישה דנה בהסרת השתל וטענה שהאף שלה סוף סוף "מתמקם יפה".

היא רצתה בהתחלה ניתוח אף, אבל המנתח שלה, ד"ר מוסטפא עלי יאניק, המליצה לה להשתיל סנטר כדי שיהיה יחס פרופורציונלי לאף שלה. בעלה ומנתח של כוכבת הריאליטי ביל איידין גם יעץ לה להשתיל סנטר, תוך התעלמות מחששותיה לגבי ההליך.

במהלך הקרנת הבכורה של העונה, נראה היה שהמראה של ג'ניפר השתנה וכמה מחבריה לקאסט הביעו במהירות את סלידתם מהמראה החדש שלה. "האף שלה נראה נורא." לְשֶׁעָבַר RHONJ חבר לצוות ג'קי גולדשניידר אמרו לחברים לצוות מרגרט ג'וזפס ו מליסה גורגה. "לא אכפת לי. האף שלה נראה רע. אני חושב שהיא הייתה יפה לפני זה."

אחרי בראבו חשבון מעריצים פרסם קטע של התגובות השליליות לפניה בפברואר 2022, ג'ניפר נשמעה בקול בקטע התגובות בעודה שקופה לחלוטין לגבי רגשותיה כלפי תוצאות הניתוח הפלסטי שלה.

"רק שתדעו, לא הייתי מרוצה מאיך שנראיתי כשצילמנו את היום הזה", היא חשפה. "החצי התחתון של הפנים שלי עדיין היה חסר תחושה, והיה קשה להם לזוז בגלל השתלת הסנטר שלי."

לאחר שחשפה את "החרטה המיידית" על ההליכים שלה, אמרה ה-Bravo-lebrity שהיא מניחה שהיא תתאהב בתוצאות, אולם ההפך הגמור קרה. "אני רק צריך להפיק את המיטב ולהמשיך לדחוף קדימה. אבל דע לך שלעולם לא אמליץ על הרופא הזה לאף אחד", הוסיפה. "רשמית סיימתי עם הניתוחים!"

המשיכו לגלול כדי לראות את השינוי בניתוח הפלסטי של ג'ניפר איידין!

קישור מקור