שיער כחול 'אדגי' של נשות אחיות: תמונות

נשות אחות כוכב כריסטין בראוןהבת של גוונדלין בראון אומרת אחות קטנה באמת בראון היא "משרתת עצבנית" עם שיערה הכחול לאחר שהשתתפה במסיבת האירוסין של גוון לארוסה, ביאטריז קווירוז.

בתצלום, האחות המאורסת הטרייה הצטלמה לצד אמה ואחיה, אספין בראון, איזבל בראון, באמת בראון ו מיקלטי בראון – אולם זו הייתה התסרוקת החדשה של Truely שהמעריצים לא יכלו להפסיק לדבר עליה.

"תמונות מסיבת אירוסין עם עוזרות הכבוד והאחיות שלנו", כתבה הסטודנטית, בת 21, פוסט קרוסלה מלא בתמונות חגיגיות ביום ראשון, 5 בפברואר 2023, וסיימה את הכיתוב שגולש על הסגנון החדש של אחותה.

באדיבות גוונדלין בראון/אינסטגרם

באמת, בת 12, שבדרך כלל מנענעת את הלוקים הבלונדיניים הטבעיים שלה, צבעה את שיערה בכחול למראה עצבני. בן העשרה כמעט סיים את ההרכב בלבישת חלק עליון שקוף שנתן אשליה של זרועות מלאות קעקועים.

"ממש כל כך להרוג", כתבה יסבל בתגובות. בינתיים, צופה TLC כתב, "אני רוצה להיות 1% מגניב כמו Truely."

מעריצים צפו ב-Truely גדל לאורך השנים כאשר לידתה הוצגה בעונה הראשונה של הסדרה הוותיקה, שעלתה לראשונה בשנת 2010. הצופים עקבו אחר משפחת בראון הפוליגמית בזמן שתיעדו את חייהן נשות אחות ומצלמות קלטו את ההתמוטטות של יותר מאחד מהפטריארך קודי בראוןנישואיו של ארבע נשותיו.

כריסטין הודיעה על פרידתה מקודי, בת 54, בנובמבר 2021 והפרידה שלהם תועדה רבות במהלך העונה ה-17 של נשות אחות.

לאחר שהזוג חשף את החלטתם לסיים את נישואיהם, מייסדת Just Christine חשפה את תוכניותיה לחזור ליוטה עם Truely – משהו שקודי לכאורה לא אהב.

"אני נגעל מהרעיון הזה שהיא עוברת דירה והיא הולכת לקחת את Truely ולעבור ליוטה", אמר קודי במכתב וידוי במהלך הפרק באוקטובר 2022. "זה באמת הילד שלי."

"לעזאזל, יכול היה להיות לו 50/50 זמן איתנו כל הזמן שגרנו כאן!" כריסטין אמרה וציינה כי אב ל-18 נעדר מחייהם לפני פיצול.

"בוא נגיד שחיינו [in Flagstaff] במשך 800 ימים", אמר המארח של Cooking With Just Christine על העיר באריזונה אליה עברה המשפחה ב-2018. "הוא הלך איתנו לטייל פעם אחת. הוא שייט איתנו בקיאקים פעמיים, פעם אחת הוא אפילו לא נכנס למים. זה שלוש פעמים שהוא הלך איתנו. שלושה מתוך 800".

באידום וידוי פרטי, אם לשישה ילדים קיוותה שהמעבר ליוטה "יעטוף באמת במשפחה".

"אני יכולה לקחת אותה למערכת תמיכה טובה יותר שבה היא מוקפת באהבה", המשיכה.

באותו חודש, אישר מקור בקשר שקודי "לא בחיים של Truely".

"כריסטין צריכה להכיל את קודי. הוא עדיין פרנואיד לגבי COVID וכל השאר", הסביר המקורב על המרחק של קודי. "אז, אם כריסטין לא בוחרת לבצע את ההובלה ולגרום לזה לקרות – וגם לא תעביר את Truely דרך כל הלחץ הזה – אז לקודי לא תהיה מערכת יחסים עם Truely. הוא יצטרך לעזוב את הקן שלו כדי לראות את בתו."

קישור מקור