שמועות בגידה של אנג'לינה הן "המקור" לדרמה של "ג'רזי שור".

לשפוך את התה. חוף ג'רזי כוכב מייק "המצב" סורנטינו גילה מדוע התעמת עם קוסטאר אנג'לינה פיברניק על שמועות שאמרו שהיא בגדה בבעל לשעבר, כריס לרנגירהבטענה שזה "המקור" לדרמה של העונה, בראיון בלעדי עם בקשר.

כפי שמוצג בחלק 2 של עונה 5 חוף ג'רזי: חופשה משפחתית טיזר, הגידו כינה אותה "רמאי" במהלך שיחה אחד על אחד. אחרי הקליפ נוצר ויכוח סוער שבו טען שיש לה "חלקים צדדיים מרובים" במהלך נישואיה. אנג'לינה הואשמה בבגידה באקס שלה בעונות קודמות, עם זאת, היא תמיד טענה שהיא נאמנה לו.

"העונה הזו בהחלט הרבה יותר מבולגנת ממה שהייתי רוצה", הוא אומר באופן בלעדי בקשר למה לצפות בעונה החמישית המורחבת של חוף ג'רזי: חופשה משפחתית. "אבל יחד עם זאת, אם מישהו מההחלטות של הקבוצה מתחיל לדמם לתוך החיים שלנו ולהפוך את החיים שלנו למבולגנים, זה הזמן שבו אני אקרא לך לצאת."

צ'ארלס סייקס / אינוויז'ן / AP / Shutterstock

בקשר אישר שבעלה לשעבר של אנג'לינה הגיש בקשה לגירושין בינואר 2022, אבל זו לא הייתה הפעם הראשונה שנישואיהם היו על הסלעים. "מלכת סטטן איילנד" הגישה לראשונה בקשה לגירושין מכריס בינואר 2021 לאחר כמעט שנתיים של נישואים, בקשר אושר בזמנו. עם זאת, היא מעולם לא הגישה לו את המסמכים, מה שהוביל את הזוג להתפייס במהלך קיץ 2021.

ה אול סטאר שור כוכב סיפר בקשר בינואר 2022 שהם "עבדו על" נישואיהם, לאחר הגשת הגירושין הראשונה. "אנחנו מנסים… אני רק חייבת לומר שזה היה הרבה", היא הודתה. מעריצים יכלו לראות את מאבקי היחסים של הזוג לשעבר במהלך העונה ה-5 של חוף ג'רזי: חופשה משפחתית והיא טענה ש"אהבה את העובדה" שהיא כל כך שקופה לגבי נישואיה הקרובים.

"אני מרגישה שאני ספר פתוח ואני שמחה להיות כזה כי אם לא הייתי ספר פתוח, לא הייתי האני הכי אותנטי שלי", אמרה.

כריס ציין "הבדלים בלתי ניתנים לגישור שגרמו להתמוטטות הנישואים לתקופה של לפחות שישה חודשים", כסיבה לפיצול שלו, על פי מסמכים שהגיעו לידי בקשר.

עם זאת, נראה שיש יותר דרמה בסיפור, מכיוון שלכאורה הצליל את אשתו לשעבר בסיפור אינסטגרם ממארס 2022. יליד ניו יורק פרסם סרטון ל ג'סטין ביברהלהיט של "אהבת את עצמך". "אמא שלי לא אוהבת אותך והיא מחבבת את כולם," השיר התנגן כשהוא עושה פרצוף מרמז.

מייק-סורנטינו-מדבר-למה-הוא-התעמת-אנג'לינה-על-בגידה-שמועות
Shutterstock (2)

עובד התברואה אפילו כלל את הטקסט, "לא רציתי לשתף פוסט", כשהשיר המשיך לשיר, "לא רציתי שמישהו יחשוב שעדיין אכפת לי. אני לא, אבל, בכל זאת הצלחת להרים לי את הטלפון."

חוף ג'רזי: חופשה משפחתית עונה 5, חלק 2 הופיע בבכורה ב-MTV ביום חמישי, 23 ביוני, בשעה 20:00 שעון החוף המזרחי

קישור מקור