שמות התינוקות הנדירים של כוכבים לשנת 2023: כינויי סלבריטאים ייחודיים

שמות התינוקות הנדירים של כוכבים לשנת 2023: כינויי סלבריטאים ייחודיים

אם השנה הזו דומה לקודמתה, אנחנו צפויים לסיבוב פראי בכל הנוגע לשמות תינוקות של סלבריטאים ייחודיים ונדירים.

בזמן ניק קאנון יש מגוון רחב של שמות ילדים בין תריסר צאצאיו, הצעיר שלו פשוט התגעגע להיוולד בשנה החדשה. ה Wild n'Out המארח קיבל את פני התינוק מספר 12, הבת הילה מארי קאנון, עם הזמרת אליסה סקוט ב-14 בדצמבר 2022.

"החיים שלנו השתנו לנצח", היא כתבה את צילומי הלידה. "זן נמצא בכל נשימה שאני לוקח. אני יודע שהרוח שלו הייתה איתנו בחדר באותו בוקר. אני יודע שהוא משגיח עלינו. הוא מראה לי סימנים כל יום. אני אחזיק בזיכרון הזה לנצח".

בנוסף להילה, ה כל מה ש alum גם קיבלה את פני הילדים Legendary Love, Onyx Ice Cole, Rise Messiah ו- Beautiful Zeppelin בשנה שעברה. אבל הוא לא היחיד שמשתמש במילה מהמילון כדי לקרוא לילד שלו.

כוכב מדינה כריס ליין ואישה לורן ליין קיבלו את בנם השני בשנה שעברה. בייקר ווסטון ליין הצטרף לאח הוותיק דוטון ווקר ליין באוקטובר 2022.

עד כה 2023 נותנת ל-2022 ריצה על כספה כריסי טייגן ו ג'ון אגדה קיבלו את פני בתם השנייה, אסתי מקסין סטפנסב-13 בינואר.

"היא כאן!" ה תשוקות המחבר שיתף באמצעות אינסטגרם ב-19 בינואר. "הבית הומה והמשפחה שלנו לא יכולה להיות מאושרת יותר. אבא מזיל דמעות ליליות של שמחה לראות את לונה ומיילס כל כך מלאי אהבה, ואני לומד שאתה עדיין צריך חיתולים עם ניתוח קיסרי!? אנחנו באושר".

הזוג המאושר הודיע ​​שהם מצפים לתינוק הקשת בענן שלהם באוגוסט 2022, כמעט שנתיים לאחר אובדן בנם שטרם נולד, ג'ק. "השנים האחרונות היו טשטוש של רגשות בלשון המעטה", שיתפה כריסי בזמנו באמצעות אינסטגרם. "השמחה מילאה את ביתנו ואת ליבנו שוב."

לפי nameberry.comאסתי יכולה להתכוון ל"כוכב", שהיא מיועדת להיות!

גלול למטה כדי לראות סלבריטאים שבחרו שמות ייחודיים ויוצאי דופן עבור התינוקות שלהם בשנת 2023!

קישור מקור