שמלות כלה '90 יום ארוסה': ראה תמונות שמלות

שמלות כלה '90 יום ארוסה': ראה תמונות שמלות

אמנם חתונות הן בדרך כלל עניין מקסים, עבור ארוס בן 90 יום זוגות – זה יותר כמו מירוץ במורד המעבר.

לאחר הגשת אשרת הארוס, הידועה בשם K-1, המסמך מאפשר כניסה חד פעמית לארה"ב ומקצה 90 יום למועמדים להתחתן או להתמודד עם כללי גירוש קשים. לא רק שהלהבות הבינלאומיות ממהרות לתכנן חתונה, אלא שלעתים קרובות זו גם הפעם הראשונה שבני הזוג מבלים זמן ממושך יחד במקומות קרובים.

זוג עונה 9 גיירמו רוז'ר ו קארה באס בעבר חי יחדיו במולדתו ברפובליקה הדומיניקנית. עם זאת, ברגע ש-90 הימים שלהם התחילו בעיירה הקטנה שלה, שרלוטסוויל, וירג'יניה, השניים מתמודדים בעיקר – במיוחד בעניינים הנוגעים לתקציב החתונה שלהם.

בעוד גיירמו קיווה לרומן מפואר, יליד ונצואלה הוחזר לכדור הארץ כשאשתו לעתיד גרמה לו להבין את העלויות הנלוות לחתונה אקסטרווגנטית. החתונה הגרמנית הצנועה של בני הזוג התרחשה בפרק ביולי 2022.

"זה לא בדיוק מה שדמיינתי", הודה סוכן הנדל"ן בווידוי יחיד, וציין שהם תכננו את הטקס תוך שלושה שבועות בלבד. "אבל כדי לעשות משהו כל כך גדול, כמו חתונה שנעשה בפרק זמן כל כך קצר, פשוט חשבתי שזה לעולם לא יקרה."

כמובן, פעם אחת ארוס בן 90 יום כוכבים לבשו את השמלה הזאת, להיות קשור לכל החיים רק נראה אמיתי יותר. בעוד עונה 5 מככבת אליזבת פוטסט סוף סוף התחתן אנדריי קסטרבט לאחר הפגישה באפליקציית היכרויות, פרק הזמן של 90 יום לא הספיק למשפחתה להתמודד עם הבעיות שלהם עם יליד מולדובה.

"כולם עזרו לי ללבוש את השמלה ואז זה באמת התחיל להתיישב, ואני כאילו, 'זה קורה'", הסבירה ילידת פלורידה במהלך נישואיה בעונה 4. "סימן השאלה היחיד שנותר כעת האם כולם יתנהגו?" המצב רק החמיר כשהזוג חזר לעונה 5 של באושר ועושר? ואירח חתונה למשפחתו של אנדריי במולדובה.

למרות הלחץ הרב שמביאות חתונות, ארוס בן 90 יום ראה כמה רגעים קלילים בלתי נשכחים במעבר. כאשר Hazlehurst, ג'ורג'יה, יליד, אנג'לה דים סוף סוף הגיע לניגריה כדי להתחתן מיכל אילסנמי – היו לה כמה שאלות עיקריות בנוגע לנדרים שלה.

כאשר השופט שאל את אמא לשניים אם היא נשבעה לאהוב ולציית לבעלה, היא עצרה לחשוב מה היא בעצם מבטיחה.

"מה? לציית למה?" היא שאלה את מייקל מול משפחתו וחבריו, לפני שפרצה בצחוק. "ציית למי?"

המשך לגלול כדי לראות ארוס בן 90 יום מככבות בשמלות הכלה שלהן לאורך השנים.

קישור מקור