שמלת הכלה של קלואי גוונים קורטני, בסגנון בהשראת טראוויס

מוזר! קלואי קרדשיאן הצל את אחותה קורטני קרדשיאןשמלת הכלה של הטקס שלה בפורטופינו, איטליה, ותייג אותה טרוויס בארקרבהשראת סגנון "שלב".

ה קורטני וקלואי בוגרים עשו איתו בדיקת גלאי שקר יריד ההבלים ביום חמישי, 15 בדצמבר, ומייסדת פוש, 43, שאלה את אחותה הצעירה, 38, סדרה של שאלות עסיסיות.

"אהבת את שמלת הכלה שלי?" שאל קורטני, וקלואה הגיבה: "זה היה בסדר. כלומר, זה היה יפה, ללא ספק. פשוט הייתי מתה [have] ראיתי אותך בזה באפטר פארטי, ואז משהו קודם."

שמלת הכלה של קורטני של דולצ'ה וגבאנה הייתה שמלת מיני קצרה ללא שרוולים שהציגה רעלה ארוכה בדוגמת פרחים. היא והמתופף Blink-182 קשרו את הקשר ב-22 במאי בקסטלו בראון.

לאחר מכן, קורטני שאלה את המייסדת Good American אם היא חושבת ש"חוש הסגנון" של אחותה הגדולה השתנתה כאשר היא "התחילה לצאת עם טרוויס", בת 47, וקלואה ענתה "כן".

Shutterstock (2)

"אתה אוהב יותר את הסגנון שלי עכשיו?" שאלה התינוקת הברונטית. "לא, אני לא חושב כך," ענה קלואה בכנות, והוסיף, "אני לא יודע. זה לא רע או טוב. אהבתי את הסגנון שלך בעבר, ואני אוהב את הסגנון שלך עכשיו, אבל אני כן חושב שזה שלב, ואתה תחזור למקום שבו נמצא הלב שלך".

קורטני וטרוויס התחילו לצאת בסוף 2020 והפכו את האינסטגרם הרומנטי שלהם לרשמי בפברואר 2021, בלי לפחד לארוז על ה-PDA לאן שהם הלכו. הרבה לפני שהם הכריזו על אירוסיהם באוקטובר 2021, המעריצים שמו לב שהאופנה של מייסד Lemme השתנתה מצבעים עזים למראה עצבני ופאנקי יותר, בדומה לאופן שבו טרוויס מחבק את סגנון כוכב הרוק שלו.

מלבד צלפי האחות המשובבים, קורטני שאלה את קלואה אם ​​היא "עדיין ישנה" עם החבר לשעבר שלה טריסטן תומפסון בעקבות שערוריית האבהות שלו. האקסים חולקים את הבת טרו תומפסון ואת התינוק בן ה-5 חודשים שלהם, ששמו טרם נחשף.

"לא אני לא. אני ממש לא", הבהירה היפהפייה הבלונדינית במהירות, לפני שהוסיפה, "אם הייתי מתה [the lie detector] אמר שאני."

עונה 2 של הקרדשיאנס, שהוצג לראשונה ב-22 בספטמבר, התייחס לפרידה המבולגנת של קלואה משחקן ה-NBA, 31. בדצמבר 2021, אישה בשם מראלי ניקולס טענה שטריסטן היה אביו של התינוק שלה, ילד בשם תיאו, שאותו קיבלה בברכה באותו חודש. הילד נולד במרץ 2021, כשטריסטן וקלואה עדיין היו במערכת יחסים. כוכבת הריאליטי של הטלוויזיה גילתה על העניין זמן קצר לאחר שהפונדקאית שלהם הרתה עם בנם השני.

למרות שהספורטאי הכחיש בתחילה את טענותיה, טריסטן פרסם הצהרה פומבית ב-3 בינואר דרך הסטוריז שלו באינסטגרם, המאשרת את תוצאות בדיקת האבהות החיוביות. הוא גם התנצל בפני קלואה, וציין שהיא "[doesn’t] מגיע לזה" או ל"כאב הלב וההשפלה [he had] גרם ל [her]."

קישור מקור