שמלת הלוויה קייט מידלטון בטקס של המלכה אליזבת השנייה

כל כך מלכותי. הנסיכה קייט (לבית מידלטון), הייתה תמונת החן המתוחכמת בשמלתה השחורה בשעה המלכה אליזבת השנייההלוויה של המדינה ביום שני, 19 בספטמבר. הברונטית המהממת לבשה שמלת מעיל שחורה עם שרוולים ארוכים וכובע תואם לאירוע הקודר.

הדוכסית לשעבר מקיימברידג', בת 40, גם לבשה נעלי עקב שחורות קלאסיות וחונק פנינים מהקולקציה של המלכה כשהיא הגיעה למנזר וסטמינסטר עם ילדיה הנסיך ג'ורג' ו הנסיכה שרלוט. בנה הצעיר, הנסיך לואיס, לכאורה לא היה נוכח. יתר על כן, קייט לא צולמה עם בעלה, הנסיך וויליאםעם הגעה.

קייט לבשה את אותה שמלת מעיל של אלכסנדר מקווין בלבן לחגיגת Trooping the Color במהלך יובל הפלטינה של המלכה ביוני, כשהיא עמדה עם משפחתה ליד המונרך במרפסת של ארמון בקינגהאם. באותה תקופה קייט שילבה את השמלה עם פאשינאטור נייבי ולבן, יחד עם עגילי ספיר ויהלומים ושרשרת שהייתה שייכת פעם לחמותה המנוחה, הנסיכה דיאנה.

Shutterstock(2)

וויליאם, בן 40, פרסם הצהרה על פטירתה של המלכה בשמו ובשם קייט ב-10 בספטמבר. בעודו מודה ב-70 שנות המנהיגות שלה, הוא כתב, "עם זאת, איבדתי סבתא. ובעוד אני אתאבל על אובדנה, אני גם מרגיש אסיר תודה להפליא. נהניתי מהחוכמה והביטחון של המלכה כבר בעשור החמישי שלי. לאשתי היו עשרים שנה של הדרכה ותמיכתה. שלושת הילדים שלי צריכים לבלות איתה חופשות וליצור זיכרונות שיימשכו כל חייהם".

וויליאם וקייט חולקים שלושה ילדים, 9, 7 ו 4.

באירועים שקדמו להלוויה הממלכתית, קייט הרשימה בסדרה של שמלות שחורות מקסימות שתמיד היו מתאימות לאירוע. כשהיא וויליאם בירכו את פני האבלים מחוץ לטירת וינדזור ב-10 בספטמבר, אמא לשלושה לבשה שמלת מידי שחורה קלאסית עם שרוולים ארוכים עם חגורה זעירה שהראתה את הגזרה הדקיקה שלה. לפי הפרוטוקול המלכותי, היא לבשה גרביים עם השמלה שלה, אבל בגוון שחור.

קייט אף פעם לא טועה כשזה מגיע להתלבש מושלם עבור כל אירוע מלכותי שהיא משתתפת בו, כולל אלה קורעי הלב ביותר. היא נראתה עוצרת נשימה בהלוויה של בעלה של המלכה אליזבת, הנסיך פיליפבאפריל 2021, כשהיא לבשה שמלת מעיל שחורה של קתרין ווקר עם קשת גדולה שנמשכה באלכסון מכתפה השמאלית.

היא ענדה חונק פנינים בעל ארבע גדילים שהושאל לה מהאוסף האישי של המלכה אליזבת השנייה, שלבש המלך המנוח, כמו גם אמו של וויליאם, המנוח. הנסיכה דיאנה, באירועים ציבוריים. קייט השלימה את המראה עם פאשינאטור שחור פשוט עם צעיף קטן.

היופי המלכותי הפך קצת פחות רשמי אבל קלאסי באותה מידה בכל הנוגע לשמלה שבחרה לטקס חג ההודיה של הנסיך פיליפ ב-29 במרץ. היא לבשה שמלה קלה יותר של אלסנדרה ריץ' עם נקודות שחורות ולבן, שהציגה קפלים מסודרים מתחת ללבוש המתאים. ירכיים וחגורות מותניים. פירוט הכפתורים על הכתף היה מגע נחמד, יחד עם השרוולים הארוכים מעט נפוחים. הדוכסית דאז השלימה את המראה שלה עם כובע שחור רחב שוליים.

המלכה אליזבת השנייה מתה בשלווה ב-8 בספטמבר בטירת בלמורל בסקוטלנד, בית הקיץ שלה, בגיל 96. עם מותה, בנה הבכור, הנסיך צ'ארלס, הפך למלך צ'ארלס השלישי. אחת ההזמנות הראשונות שלו הייתה לעשות להעלות את הנסיך וויליאם והדוכסית קייט דאז לנסיך והנסיכה מוויילסדבר שעשה בנאומו בטלוויזיה לאומה ב-9 באפריל.

גלול למטה כדי לראות תמונות של השמלה של הנסיכה מוויילס.

קישור מקור