שנה מוקלר, בלה תורן, עוד

שנה מוקלר, בלה תורן, עוד

כפי ש ביונסה הייתה אומרת, "בזמן השד הזה, היא עשויה להקים OnlyFans." סלבריטאים אינם זרים לתוכן וידאו ו-OnlyFans בטוח אינו יוצא מן הכלל. האתר המבוסס על מנויים הוא פלטפורמה לכל מי שרוצה לפרסם תוכן מבוגר וצפוף כדי שהמעריצים יוכלו לראות אותם בהנאתם. כמה כוכבים גדולים אוהבים Tyga, שנה מוקלר, בלה תורן ורבים נוספים פנו ל-OnlyFans כדי להרוויח עוד כמה כסף גדול כדי להוסיף לשווי הנקי המפורסם והמרשים שלהם.

OnlyFans ירדה ב-2016 כפלטפורמה דומה ל-Patreon, אך היא הפכה לאתר פופולרי עבור אמנים מבוגרים. כאשר COVID-19 סגר עסקים רבים והרעיד את העולם בשנת 2020, האתר ראה עלייה במספר משתמשים חדשים, רבים מהם A-listers. תמורת מחיר חודשי, מעריצים יכולים להירשם לערוצי כוכבים ולפתוח מגוון תכנים. בהתאם לסלב, המעריצים יכולים לקבל גישה לתמונות ולסרטונים של NSFW או לראיונות ולראיונות SFW בלעדיים.

שנה היא הכוכבת האחרונה שהצטרפה לקהילת OnlyFans והשיקה את העמוד שלה ביוני 2021. Tyga ריגש את המעריצים כאשר נרשם לפלטפורמה בספטמבר 2020 בעוד בלה שברה את השיא של OnlyFans כשהצטרפה לאתר באוגוסט. האתר אפילו קרס לזמן קצר כשהיא פתחה את חשבונה עקב עומס יתר של מבקרים בדף שלה.

מבלוגרים ביוטיוב ועד ראפרים וכוכבי ריאליטי, הסלבריטאים האלה פשוט לא יכולים לקבל מספיק מ-OnlyFans. המשיכו לגלול כדי לראות את כל הכוכבים שמביאים את כישרונותיהם לפלטפורמה!

קישור מקור