שנטל אוורט משתפת כיצד היא מתמודדת על רקע גירושי פדרו

מחזיק מעמד. המשפחה שנטל כוכב שנטל אוורט חשפה כיצד היא מתמודדת עם הגירושים שלה מבעלה המנוכר כעת פדרו חימנו בעדכון נדיר.

שנטל, 31, ערכה שאלות ותשובות של מעריצים באמצעות סיפורי האינסטגרם שלה ביום שישי, 26 באוגוסט, והזמינה את העוקבים שלה "לבקש [her] כל דבר."

"מה שלומך? fr [sic]"שאל מעריץ אחד, ושנטל הגיבה, "יש לי ימים טובים וימים רעים".

רק יום אחד לפני כן, ה ארוס בן 90 יום אלום שברה לכאורה את שתיקתה בעניין בהודעה נפרדת ששיתפה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם.

"אני מרגישה אסירת תודה על הנשים התומכות בחיי ועל אלו ששלחו לי הודעות עידוד", כתבה ביום חמישי, 25 באוגוסט, לפני שהוסיפה, "תודה לכן, אחיות".

באדיבות שנטל אוורט//אינסטגרם

הפעילות של שנטל במדיה החברתית הגיעה באותו שבוע כשהדרמה שלה ושל פדרו הגיעה לנקודת שבירה כפי שהוצגה בפרק של יום שני, 22 באוגוסט של המשפחה שנטל. לאחר שהיו בעבר בפרידה קצרה שבה הם גרו תחת אותה קורת גג אך ישנו בחדרי שינה שונים, פדרו, בן 30, ביקש משנטל להתגרש. למרות שנראה היה שהיא משלימה עם הפרידה, שנטל בכתה במהלך הווידוי שלה והודתה שהיא מרגישה "מבולבלת".

"מה עוד יכולתי לעשות? נתתי לך כנות, נתתי לך אמון, נתתי לך את כל עצמי. הבאתי אותך לכאן," היא אמרה. "כשכולם אמרו לי שאתה מרמה אותי, לא הקשבתי להם, ובטחתי בך. בטחתי בו. סמכתי על בעלי. כי הוא אמר לי שהוא לא יעזוב אותי. הוא אמר לי ש! הוא אמר לי שהוא לעולם לא יעשה את זה! זה מה שהוא אמר, ואני האמנתי בזה".

בקשר אישר בעבר שסוכן הנדל"ן הגיש בקשה לגירושין ב-27 במאי לאחר שש שנות נישואים. לא רק זה, אלא שגם לזוג לשעבר הוצאו צווי מניעה הדדיים בזמן הגשתם. במסמכי בית המשפט שהושגו על ידי בקשרהאקסים "נמנעו מלעשות או לנסות לעשות, או לאיים לעשות, כל מעשה שפוגע, מתעלל, משמיץ, מטיל אימה, מטריד או מטריד את הצד השלילי".

ב-7 ביולי, שנטל הגישה תביעות נגד שלה והאשימה את פדרו ב"ניאוף" ו"יחס אכזרי", לפי הניירת שהגיעה לידי בקשר. היא גם טענה שנישואיהם "הושברו באופן בלתי הפיך ללא תקווה לפיוס". צווי איסור הפרסום נכנסו לתוקף ב-22 ביולי, על פי רישומים שהגיעו לידי בקשר.

מאז, האקסים חולקים הודעות סתמיות באמצעות סטוריז באינסטגרם שלהם.

ב-21 ביולי, פדרו שיתף ציטוט שבו נכתב: "זכור שלאנשים יש מושג מדויק על איך אנחנו צריכים לחיות את החיים שלנו, אבל לאנשים האלה אין מושג איך לחיות את החיים שלהם".

כמעט שלושה שבועות לאחר מכן, שנטל פרסמה הודעה משקפת דרך הסטוריז שלה באינסטגרם, שבה נכתב: "כשהחיים מתוקים, אמור תודה וחוגג. כשהחיים מרים, אמור תודה ותגדל".

קישור מקור