שנטל אוורט על 'מצבים רעילים' בין גירושי פדרו חימנו

לדעת את הערך העצמי שלה. המשפחה שנטל כוכב שנטל חימנו (לְבַּית אוורט) שיתפה הודעה סתמית על "מצבים רעילים" בתוך הגירושים המבולגנים שלה מבעלה המנוכר, פדרו חימנו.

"אני אוהבת את עצמי מספיק כדי להתרחק ממצבים רעילים", נכתב בפוסט הטקסט, אותו שיתפה שנטל, בת 31, דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום רביעי, 21 בספטמבר.

ה TLC הכוכבת נתנה תובנות לגבי הלך הרוח הנוכחי שלה כשהיא ממשיכה להתמודד עם הגירושים שלה מפדרו, בן 30.

בקשר אישר את זה פדרו הגיש בקשה לגירושין משנטל ב-27 במאי לאחר שש שנות נישואים. החדשות התפרסמו ביולי, חודש אחד בלבד לאחר שנטל, פדרו ובני משפחותיהם חזרו למקום ארוס בן 90 יום ספין-אוף.

עונה 4 תיעדה את הצרות בנישואיהם שהובילו בסופו של דבר להחלטתם להיפרד.

במהלך סיום העונה של 5 בספטמבר, פדרו הודה שחשב שאשתו הפרודה היה תכנן לגרש אותו מארצות הברית.

"אני באמת מאמין ששנטל רוצה שאקבל הוסר ל [sic] המדינה הזאת", אמר יליד הרפובליקה הדומיניקנית. "היא לא אדם נחמד."

TLC

כשהסצינה נמשכה, פדרו עבר על פח של ניירת שהייתה לשנטל במכונית שלה, שכלל מסמכי ההגירה שלו. לאחר מכן, הזוג רב על מה שמצא בפח, מה שהסלים את הדרמה עוד יותר.

"פדרו, פגעת בי מאוד," אמרה ילידת ג'ורג'יה לבעלה המנוכר. "כבר התקשרתי למשטרה."

גם במהלך סיום העונה, שנטל חזר מטיול בפנמה כדי ללמוד שהאקס שלה עבר על כל החפצים שלהם בביתם ולקח כמה פריטים חשובים אחרי שהוא עזב.

"כשחזרתי מפנמה, הבית שלי נבזז. חסרים דברים, התכשיטים שלי על הרצפה", אמרה שנטל במהלך וידוי. "הוא אפילו לקח דברים הישרדותיים, כמו [an] נתב אינטרנט, שואבי אבק."

בעודה שמה לב אילו פריטים חסרים, הבחינה שנטל שגם חלק מהתכשיטים והארנקים שלה נעלמו. "אתה יודע, זה מצחיק כי פדרו גנב את הנעליים שלי ואת הכיס שליעם זאת, כל בגדי המעצבים שקניתי לו, הוא עדיין לובש אותם לעבודה כי ראיתי את זה ב-IG," היא אמרה לה. אִמָא, קארן אוורט, ואחותה, חורף אוורט.

"אני ממש לא לחוץ, זה פשוט כמה קטנוני. והארנק שהוא השיג לי לא היה הארנק שביקשתי. זה היה מחשבה שלאחר מכן וזה הגיע מחנות ש הבוס שלו, לורה, אוהבת והכירה לו", אמרה האחות המוסמכת בכתב הוידוי שלה. "אז לא אכפת לי מהארנק הזה."

קישור מקור