שנטל אוורט, פדרו חימנו גירושים: היא שוברת שתיקה

נפתח. המשפחה שנטל כוכב שנטל חימנו (לבית אוורט) לכאורה שברה את שתיקתה לגבי הגירושים שלה פדרו חימנו.

"אני מרגישה מאוד אסירת תודה על הנשים התומכות בחיי ועל אלו ששלחו לי הודעות עידוד", כתבה שנטל, בת 31, דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום חמישי, 25 באוגוסט. "תודה לכן, אחיות".

שנטל שיתפה את הפוסט ארבעה ימים לאחר שהדרמה שלהם הגיעה לשיא במהלך פרק יום שני, 22 באוגוסט של המשפחה שנטל. לאחר פרידה קצרה שבה הם נשארו תחת אותה קורת גג בזמן שישנו בחדרי שינה נפרדים, פדרו סוף סוף ביקש משנטל להתגרש. בזמן שנראה היה שהיא קיבלה את החדשות, שנטל פרצה בבכי בחדר הווידוי שלה.

"מה עוד יכולתי לעשות? נתתי לך כנות, נתתי לך אמון, נתתי לך את כל עצמי. הבאתי אותך לכאן. כשכולם אמרו לי שאתה מרמה אותי, לא הקשבתי להם ובטחתי בך. בטחתי בו. סמכתי על בעלי," אמרה שנטל וחנקה מדמעות. "כי הוא אמר לי שהוא לא יעזוב אותי. הוא אמר לי ש! הוא אמר לי שהוא לעולם לא יעשה את זה! זה מה שהוא אמר, ואני האמנתי בזה. וכל הזמן, כאילו, אני פשוט מבולבל."

לאחר שידור הסצנה, שנטל זכתה לשפע של תמיכה מהמעריצים.

באדיבות שנטל אוורט/אינסטגרם

הפוסט ברשתות החברתיות מציין את הפעם הראשונה בה הראשון ארוס בן 90 יום הכוכב התייחס לכאורה לדרמה סביב הפיצול שלהם. כפי ש בקשר אושר בעבר, פדרו, בן 30, הגיש בקשה לגירושין משנטל לאחר שש שנות נישואים ב-27 במאי.

כמו כן הוצאו צווי הרחקה הדדיים בעת הגשת ההגשה, שקבעו כי האקסים "נמנעו מלעשות או לנסות לעשות, או לאיים לעשות, כל מעשה הפוגע, מתעלל, מבזה, מטיל אימה, מטריד או מטריד את הצד השלילי. ."

שישה שבועות לאחר שיליד הרפובליקה הדומיניקנית הגישה בקשה לגירושין, שנטל הגישה תביעות נגד שלה ב-7 ביולי והאשימה את סוכן הנדל"ן ב"ניאוף" ו"יחס אכזרי". בנוסף, היא טענה ש"נישואיהם שבורים ללא תקנה ללא תקווה לפיוס". צווי המניעה נכנסו לתוקף ב-22 ביולי, על פי ניירת שהושגה בלעדית על ידי בקשר.

הזוג לשעבר נפגש לראשונה כשחיפשה מורה ספרדית והוא חיפש לשפר את האנגלית שלו. לאחר שהם הוקמו על ידי חבר, שנטל נסע לרפובליקה הדומיניקנית לפגוש את פדרו באופן אישי בפעם הראשונה והתארס במהירות. צופי TLC הוצגו לראשונה לזוג במהלך העונה הרביעית של ארוס בן 90 יום. הם המשיכו לככב בספינאוף ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? ו המשפחה שנטל.

לאורך מערכת היחסים שלהם, משפחתו של יליד ג'ורג'יה רמזה באופן קבוע לעובדה שהם האמינו שפדרו משתמש בה עבור גרין קארד כדי להגיע לאמריקה כדי שיוכל לעבוד ולשלוח כסף למשפחתו. בינתיים, לשנטל היו כמה בעיות עם אמו, לידיה חימנוואחות, ניקול חימנו.

בעוד שאנטל התייחסה ישירות לפיצול פעם אחת, היא ופדרו שיתפו שניהם הודעות סתמיות דרך הסטוריז שלהם באינסטגרם כאשר סוף הנישואים שלהם מופיע בתוכנית הריאליטי.

"כשהחיים מתוקים, אמור תודה ותחגוג", נכתב בהצהרה ששיתפה שנטל ב-10 באוגוסט. "כשהחיים מרים, אמור תודה וגדל".

בהמשך החודש, פדרו שיתף ציטוט בנוגע לבורות. "טיפשות היא טיפוח מכוון של בורות," הוא שיתף באמצעות הסטוריז באינסטגרם שלו ב-21 באוגוסט.

קישור מקור