שנטל אוורט ציטוט קריפטי על גירושין פדרו

ממשיך הלאה? המשפחה שנטל כוכב שנטל אוורט שיתפה ציטוט סתמי על החיים בתוך דרמת גירושין שבה מעורב בעלה המנוכר, פדרו חימנו.

"כשהחיים מתוקים, תגידו תודה וחגגו", נכתב בהצהרה באינסטגרם של כוכבת הריאליטי בסטוריז ביום רביעי, 10 באוגוסט. "כשהחיים מרים, אמור תודה ותגדל".

מסר הצמיחה של יליד אטלנטה, ג'ורג'יה, עוקב אחר ארוס בן 90 יום הדרמה הגדולה של הזוגות מתרחשת כעת בסדרת TLC. למרות שאנטל ופדרו סוף סוף הבעלים של בית וביססו את הקריירה שלהם, משפחותיהם המשיכו להוות מחסום מתמיד, מה שגרם ללחץ קבוע על מערכת היחסים שלהם. לוח הזמנים החדש של פדרו כסוכן נדל"ן יגרום גם לשנטל, 31, לחשוד בבעלה בבגידה במשרד.

בפרק האחרון, הצופים צפו איך היפהפייה הברונטית נוסעת לרפובליקה הדומיניקנית במאמץ אחרון לעשות תיקון עם אמו של פדרו, לידיה חימנו, לאחר שביקש ממנה פרידה.

Discovery+

עם זאת, לאחר שפדרו, בן 30, גילה על תוכניותיה של שנטל לאחר שהיא שיקרה בתחילה, הוא קפץ מיד על מטוס כדי להתעמת איתה באי הקריבי. "כרגע, אני מרגיש מאוד מאוכזב, שנטל אמרה שהיא לא רוצה שאדבר עם אמא שלה על העסק שלנו", אמר בווידוי סולו. "אבל היא סתרה את עצמה."

בעוד אמו של פדרו לקחה בתחילה את ה"צד" של שנטל לאחר שדיברה איתה, אחיו הצעיר של פדרו, ניקול חימנוהגנה בחירוף נפש על אחיה, וקראה לו "להתגרש מהאישה ההיא".

"למה היא חושבת שאתה יכול לעזור לה עכשיו אם היא מעולם לא ניסתה לנהל איתך מערכת יחסים או משהו?" היא אמרה לאמה כששמעה את החדשות על הגעתה של שנטל ל-DR "תמיד אמרתי לך שהנישואים שלהם ילכו ל-s-t."

לאחר שלידיה שמעה את הצד של בנה באירועים, כולל "הסצנה" שעשה שנטל מול עמיתיו לעבודה במהלך ה-happy hour, היא הופתעה לשמוע שהדברים היו כל כך "רציניים" ביניהם.

"יש לו עבודה חדשה, וכבר אין לו זמן לכלום. התקשרתי אליו בעצמי, וזה תמיד, 'יש לקוח, אני אתקשר אליך אחר כך'. אז אני מבינה ששנטל צודקת בזה", אמרה לידיה בכתב הוידוי שלה. "אבל להביך אותו מול עמיתיו לעבודה? זה לא נכון."

פדרו הגיש בקשה לגירושים משנטל במאי 2022, חודש לאחר פרידה וכמעט שש שנים לאחר אירוסיהם הסודיים שהתנהלו במהלך העונה ה-4 של ארוס בן 90 יום.

קישור מקור