שנטל אוורט שווי נקי, כסף

שנטל אוורט שווי נקי, כסף

לְשֶׁעָבַר ארוס בן 90 יום כוכב שנטל חימנו (לבית אוורט) הפך במהירות לחביב המעריצים בסדרת TLC. היא הביאה דרמה גדולה בקו הסיפור שלה כששיתפה את המסע שלה במעבר עם בעלה פדרו חימנו על עונה 4. לאחר שהמשיך לככב במספר עונות של הספין-אוף ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?שנטל ופדרו הגיעו לתוכנית משלהם שכותרתה המשפחה שנטל. אחרי שנים בריאליטי בטלוויזיה פלוס קריירה משלה בתחום הרפואי, לשנטל יש שווי נקי מאוד מרשים. המשך לגלול למטה לפרטים נוספים על עבודתה של שנטל וכיצד היא מרוויחה את הכסף שלה!

מה התפקיד של שנטל אוורט?

מקור ההכנסה העיקרי שלה מגיע מההופעה שלה ככוכבת ריאליטי. שנטל עשתה את הופעת הבכורה שלה בטלוויזיה בשנת 2016. בזמן שצילמה עבור הזכיינית TLC במשך כמעט שש שנים, שנטל התמקדה גם בבית הספר ובחלומות שלה להיות אחות. בדצמבר 2019, ילידת ג'ורג'יה חגגה את סיום התואר הראשון שלה בסיעוד. זמן קצר לאחר סיום הלימודים, היא החלה לעבוד כאחות מוסמכת (RN). לפי ZipRecruiter, RN ברמת כניסה יכול להרוויח בין 47,000 $ ל- 88,000 $ בשנה.

נראה ששנטל נהנית מעבודתה בתחום הרפואי. ביוני 2022, היא יצאה לאינסטגרם כדי לשתף תמונות מהחופשה שלה. בשלב מסוים במהלך יום העבודה שלה, היא ביקרה בסטארבקס בתוך בית החולים פיימונטה אטלנטה ופינקה את עצמה במשקה מרענן תות אסאי. היא צילמה סלפי בזמן שהמתינה בתור, כשהיא מציגה את הסקיצים הכחולים שלה. היא בחרה באיפור מינימלי ומשכה את שיערה לאחור בזנב פוני גבוה.

בנוסף לעבודות האחיות והריאליטי שלה, שנטל עובדת גם כמשפיעה באינסטגרם. היא מתגאה ב-818,000 עוקבים באינסטגרם באינסטגרם, והיא עשתה שותפויות לקידום מוצרי איפור וירידה במשקל.

אמנם לא ברור כמה שנטל מרוויחה על עבודתה בטלוויזיה בריאליטי, אבל הכסף שהיא מרוויחה מהצילומים תורם לשווי הנקי שלה.

מה השווי הנקי של שנטל אוורט?

השווי הנקי של שנטל מוערך בכ-1.5 מיליון דולר, לפי מספר חנויות.

שנטל היא בעלת בית

נוסף על ההופעות שלה ככוכבת ריאליטי ו-RN, שנטל הפכה גם לבעלת בית ב-2022. באותו חודש מאי, בקשר אישרו בלעדית ששנטל ובעלה, פדרו, רכשו את ביתם הראשון יחד בינואר במחיר של 290,000 דולר. הנכס ששטחו 2,627 רגל מרובע לורנסוויל, ג'ורג'יה, כולל חמישה חדרי שינה, שלושה וחצי חדרי רחצה ומדשאה מעוצבת בצורה מקצועית.

קישור מקור