שנטל ופדרו קונים בית ראשון בג'ורג'יה

שנטל ופדרו קונים בית ראשון בג'ורג'יה

ארוס בן 90 יום בוגרים שנטל אוורט ו פדרו חימנו רכשו רשמית את ביתם הראשון ביחד, על פי רישומי נדל"ן שהושגו בלעדית על ידי בקשר.

הבית בן שתי הקומות, הרשום תחת שמו של יליד ג'ורג'יה, נרכש בינואר 2022 במחיר של 290,000 דולר. הנכס בגודל 2,627 רגל מרובע לורנסוויל, ג'ורג'יה, מתגאה בחמישה חדרי שינה, שלושה וחצי חדרי רחצה ומדשאה מעוצבת בצורה מקצועית.

ההשקעה הגדולה אמורה להיות מוצגת בעונה הקרובה של המשפחה שנטל. "יש לנו חדר אורחים שלם שאתה יכול לישון בו", אמרה שנטל להוריה בטריילר לעונה 4. "בלי התנגשות וטחינה".

פדרו, שעבד בעבר במחסן, קיבל את רישיון הנדל"ן שלו ביולי 2021, על פי מסמכים שהגיעו בעבר על ידי בקשר, והמקצוע החדש שלו אמור לגרום למתח מסוים עם שנטל. יליד הרפובליקה הדומיניקנית, שרשום כיום כסוכן ב-Laura Delgado Realty Group, הסביר למפיקים בקליפ, "בעבודה החדשה שלי, אני מרגיש שם כמו משפחה, אבל שנטל, היא בוחרת לא לסמוך עליי".

"כשאני שואל אותך לאן אתה הולך, אתה אומר לי שזה לא ענייני, ואתה חוזר הביתה שיכור," התלונן בפניו איש הרפואה בהודאה. "אני נשבע באלוהים," ענה פדרו לאשתו. "אם הייתי בוגד בך, אני [would have] עזב את הבית מזמן".

שנטל ופדרו עשו את הופעת הבכורה שלהם בעונה 4 של ארוס בן 90 יום בספטמבר 2016. למערכת היחסים שלהם הייתה התחלה קשה כאשר שנטל סיפרה בתחילה להוריה שפדרו הגיע לארה"ב עם אשרת סטודנט. להפתעתם, הוא בעצם הגיע עם אשרת K-1, והיו להם רק 90 יום להתחתן. בני הזוג חזרו לתעד את סיפור האהבה שלהם לעונות 2, 3 ו-4 של ארוס 90 יום: באושר ועושר לפני שהזוג האהוב על המעריצים קיבל ספין-אוף משלהם ב-2019.

בעוד העונה הקרובה מקניטת דרמה גדולה בין שנטל ופדרו, גם משפחתו של פדרו אמורה להסתבך.

"למה הוא לא מתגרש מהאישה הזאת?" ניקול, אחותו של פדרו, שאלה את אמא שלהם בספרדית. "כי בסופו של יום, האישה הזו משוגעת." למרות הבעיות העיקריות שלהם בעבר, שאנטל עומדת לעמוד פנים אל פנים עם אמו של פדרו במאמץ להילחם בפרידה אפשרית.

קישור מקור