שנטל חימנו טוענת שפדרו מקבל 'איומים', מגישה הצעה לאיטום

שנטל חימנו טוענת שפדרו מקבל 'איומים', מגישה הצעה לאיטום

מבקש פרטיות. ארוס ל-90 יוםé alum שנטל חימנו (לבית אוורט) הגיש בקשה להחתמה גירושין מתמשכים מבעל פרוד פדרו חימנובטענה שהוא ספג "איומים במקום עבודתו ובפלטפורמות שונות של מדיה חברתית", על פי הגשה שהגיעה לידי בקשר.

היא הוסיפה במסמכים, שהגישה במחוז גווינט, ג'ורג'יה, ביום שלישי, 12 ביולי, כי האיומים הללו "עלולים לגרום לפגיעה פוטנציאלית לא רק ביכולתו לעבוד אלא גם בפיזית שלו. [and] בטיחות אישית."

שנטל, בת 31, טענה גם כי לשניהם מגיע ש"תיקם יוכרע ללא משקל דעת הקהל" והיא מקווה להמשיך בגירושיה "ללא חשש לפגיעה" בחייה הציבוריים ובמוניטין שלה.

"הועלו טענות על ידי שני הצדדים זה כלפי זה (בהגשתם) שאינן חיוביות למוניטין הציבורי של כל אחד", נכתב במסמכים. "למרות שההאשמות הללו עשויות להיות נפוצות בהליכי גירושין, הפגיעה בפרטיות של כל צד מוגדלת באופן ייחודי על ידי מיקרוסקופ האלקטרונים של התקשורת המודרנית".

האחרון ב- משפחה שנטל הגירושים המתמשכים של כוכבים מגיעים ימים ספורים לאחר ששאנטל האשימה את יליד הרפובליקה הדומיניקנית בבגידה בתגובתה ב-7 ביולי להגשת הגירושין של פדרו ב-27 במאי.

שנטל ציינה את הסיבות לפיצול שלהם כ"ניאוף מצד העותר" וכן "יחס אכזרי" מפדרו, כולל "אלימות פיזית במשפחה, כמו גם כאב נפשי". שנטל טענה שנישואיהם "שברו ללא תקנה ללא תקווה לפיוס".

ההאשמות על הבגידה רתחו, כשהמעריצים צפו בה שאלה אותו על מקום הימצאו והאשימו אותו בשימוש בה כדי להשיג ויזה במהלך פרק יום שני, 11 ביולי, של תוכנית הריאליטי המצליחה שלהם.

"מתי הגעתי למצב שבעלי חוזר הביתה בשלוש לפנות בוקר, ואני לא יודעת איפה הוא היה. האם זה בגלל שיש לך כל מה שאתה יכול לקבל ממני ועכשיו, התייבשתי?" שנטל התחננה. "קיבלת את הויזה שלך. יש לך את הכסף שלך. קיבלת את העבודה שלך."

לדברי עורכת הדין אמילי דייויס ממשרד עורכי הדין רוס אנד פינס באטלנטה, עם זאת, בעקבות גירושיהם, פדרו "לא יאבד" את ה"גרין קארד" שלו, בהתחשב בכך שהוא "תושב קבע חוקי עם גרין קארד ל-10 שנים", היא נאמר בעבר בקשר.

קישור מקור