שנטל, פדרו חימנו עדכוני גירושין

שנטל, פדרו חימנו עדכוני גירושין

המשפחה שנטל כוכבים שנטל אוורט ו פדרו חימנו ניהל מערכת יחסים סלעית שהובילה לפדרו שהגיש בקשה לגירושין במאי 2022.

החדשות על גירושיהם התפרסמו לאחר שהמעריצים ראו את מערכת היחסים הסוערת שלהם מתנגנת במהלך עונה 4 של סדרת הספין-אוף שלהם, שעלתה לראשונה בתחילת יוני. לאורך העונה, פדרו האשים את אשתו ב"עצלן", בעוד לשנטל היו חששות לגבי מערכת היחסים של בעלה עם עמית לעבודה, מה שהוביל אותה להאשים אותו בבגידה.

"אתה בוגד בי?" שאנטל שאלה ישירות את בעלה במהלך פרק ביולי 2022. "אתה פשוט משאיר לדמיון שלי להשתולל", אמרה במהלך וידוי לאחר שמצאה בקבוק מים נוצץ שהיה שייך ככל הנראה לעמיתו לעבודה, אנטונלה ברנצ'אה.

"אתה לא סומך עליי. זהו,” הגיב פדרו והסיט את השאלה.

ילידת ג'ורג'יה המשיכה והאשימה את בעלה דאז בשימוש בה לאורך מערכת היחסים שלהם. "קיבלת את הויזה שלך. יש לך את הכסף שלך. קיבלת את העבודה שלך," היא רשמה. "אתה מרים אותה ולוקח אותה לעבודה. אתה לוקח אותה ממכונאי הרכב, אתה בעצם ה-do-boy שלה ואתה עומד בכל גחמה שלה", הוסיף שנטל על מערכת היחסים שלו עם אנטונלה.

מצדו, הטענות של פדרו שאשתו הפרודה "עצלה" הגיעו כשהסביר לאמו שמטלות הבית כולן נופלות עליו. שנטל, לעומת זאת, לא הסכימה עם דבריו מכיוון שהיא כינתה אותם "שקר" באמצעות סטורי האינסטגרם שלה.

כוכב ה-TLC המשיך למחוא כפיים לפדרו בסליל אינסטגרם שנמחק מאז. "מבשלת אחרי משמרת של 12 שעות בבית החולים לגבר שלא חוזר הביתה", כתבה האחות את הסרטון שלה מכינה ארוחת ערב.

מאוחר יותר שיתף פדרו הודעה סתמית שהצביעה לכאורה על שנטל שלו, וכתב, "אנחנו חיים בעולם של מראה שבו איך אתה נראה מבחוץ חשוב יותר מאיך שאתה נראה מבפנים."

"התפוח עשוי להיראות יפה מבחוץ אבל רקוב מבפנים", הוא המשיך בהודעתו ששיתפה ב-Instagram Stories ב-1 באוגוסט.

צופי TLC הוצגו לראשונה לזוג לשעבר במהלך העונה הרביעית של ארוס בן 90 יום ב-2016, לפני שהם נחתו ספין-אוף משלהם. הזוג התחבר כאשר שנטל חיפשה מורה ספרדית ופדרו קיווה ללמוד אנגלית. היא החליטה לבקר אותו ברפובליקה הדומיניקנית מולדתו, ולאחר ביקורה השלישי במדינת האיים, פדרו הציע נישואין. בני הזוג לשעבר קשרו את הקשר ב-2016 לאחר שפדרו עבר לג'ורג'יה.

לאחר שש שנות נישואים, כוכבי הריאליטי קראו לזה לפרוש סופית ופדרו הגיש בסופו של דבר בקשה לגירושין משנטל ב-27 במאי 2022.

המשיכו לגלול לעדכונים על הגירושים של שנטל ופדרו.

קישור מקור