שנטל קוראת לפדרו "שקרן"

שנטל קוראת לפדרו "שקרן"

צרות בגן עדן? המשפחה שנטל כוכב שנטל חימנו (לבית אוורט) לכאורה קראה לבעלה, פדרו חימנו, "שקרנית" כשצפתה בפרק האחרון ששודר ביום שני, 13 ביוני.

בעוד פדרו, בן 30, פיתח מסלול קריירה חדש בתחום הנדל"ן, ברור שזה גורם למתח בין בני הזוג. בפרק, יליד הרפובליקה הדומיניקנית הסביר שהוא מנסה לכלול את שנטל, 31, ביציאות העבודה שלו, אבל היא מסרבת ללכת. "רוב הזמן, אני מזמין אותה [and] היא אומרת את אותו הדבר כל הזמן, 'אני לא אוהב אותם, אני לא אוהב לבלות איתם'", תיאר בכתב וידוי.

ילידת ג'ורג'יה לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם כדי לקרוא לפדרו "שקרן" כשהסצנה התרחשה על מסך הטלוויזיה שלה. הפרק התחיל כשפדרו התלונן בפני אמו על כך שאשתו אף פעם לא מנקה וכיצד כל האחריות הביתית נופלת עליו – מה שגם שנטל כינה "שקר".

בסרטון אינסטגרם שנמחק מאז, האחות פרסמה סרטון שבו היא מסדרת ארוחת ערב עם הכיתוב, "מבשלת אחרי משמרת של 12 שעות בבית החולים לגבר שלא חוזר הביתה".

ארוס בן 90 יום אלום קורטני רארדנץ ניגשה למדור התגובות כדי לומר לשנטל ש"מגיע לה יותר טוב". בהשיבו באימוג'י בוכה, ה-RN לא נתן רמזים אחרים.

שעות ספורות לפני כן, שנטל פרסמה עוד סיפור אינסטגרם סתמי בנוגע לבעלה. "בחוץ עושה עבודה בחצר נושפת עלים כאילו אני משרתת של מישהו", כתבה.

בהמשך הפרק, שנטל התייחסה לבעיות הזוגיות המתמשכות שלה עם בעלה. "הרגשתי את פדרו מתרחק ממני לפני שקיבל את העבודה החדשה שלו. אבל מאז שהוא קיבל את העבודה החדשה שלו, כאילו, החיבה באמת פסקה לגמרי", הסבירה למפיקים.

בעוד שהיא חשבה בתחילה שזהו הרגל משחקי הווידאו של פדרו שהפריד ביניהם, היא הודתה, "זה עמוק יותר מזה". שנטל הוסיפה, "זה לא קשור למשחק. זה קשור אליו ולמה הוא לא רוצה לבלות איתי זמן איכות”.

בטיזר לפרק הקרוב, הגיע תורו של שנטל לקרוא לפדרו על חוסר רצונו לתרום למשק הבית שלהם.

"ניקיתי את המגירות המלוכלכות שלך, אספתי אחריך במשך כשבועיים," היא הרצתה לו. "ולא ראיתי שום שינוי במשוב חיובי ממך. אני לא יודע למה אתה כל כך מרושע."

למרות שלא ברור היכן עומדים בני הזוג כרגע, שנטל סירפה את כל התמונות של בעלה מהמדיה החברתית שלה.

קישור מקור