שערוריית מאט לאואר 'שינתה הכל': איפה הוא נמצא עכשיו

מאט לאוארחייו השתנו באופן דרסטי כאשר הוא הואשם בתקיפה מינית ופוטר מהעבודה היום הופעה. המנחה לשעבר האהוב ועכשיו המושפל היה מחוץ לאור הזרקורים כבר כמעט חמש שנים. המשיכו לגלול למטה כדי לגלות מה קרה לו ולפרטים בלעדיים על היכן הוא נמצא כעת.

מה מאט לאואר זומם היום?

"הקריירה בשידור והקהילה שלו כולם הפנו לו עורף", אומר גורם בלעדית בקשר.

המקורב ממשיך ומציין כי "השערורייה סביב פיטוריו" מתוכנית NBC "שינה הכל" עבור לאואר.

במה הואשם מאט לאואר?

לאואר הואשם בתקיפה מינית בנובמבר 2017 וכך היה פוטר מ היום בשל "התנהגות מינית בלתי הולמת במקום העבודה" ימים ספורים לאחר שההאשמות התגלו.

בעקבות ההאשמה הראשונה, נשים נוספות שעבדו בעבר עם לאואר התייצבו בטענות על תקיפה מינית.

לשעבר ציר תאריך התורם שבר את שתיקתו ב-30 בנובמבר 2017, כאשר הקודם שלו היום מארחים משותפים קוראים הצהרה בשמו.

"אין מילים להביע את הצער והחרטה שלי על הכאב שגרמתי לאחרים על ידי מילים ומעשים", אמר לאואר. "לאנשים שפגעתי בהם, אני באמת מצטער. בזמן שאני כותב את זה, אני מבין את עומק הנזק והאכזבה שהשארתי מאחור בבית וב-NBC".

"חלק ממה שאומרים עליי הוא לא נכון או לא מאופיין, אבל יש מספיק אמת בסיפורים האלה כדי לגרום לי לחוש מבוכה ובושה. אני מצטער שהבושה שלי משותפת כעת לאנשים שאני מוקיר מאוד", נמשכה ההצהרה. "תיקון הנזק ייקח הרבה זמן וחשבון נפש, ואני מחויב להתחיל את המאמץ הזה. עכשיו זו העבודה שלי במשרה מלאה. היומיים האחרונים אילצו אותי להסתכל היטב על הפגמים המטרידים שלי. זה היה משפיל. אני מבורך להיות מוקף באנשים שאני אוהב. אני מודה להם על הסבלנות והחסד".

בעוד המאשימה הראשונה נותרה אנונימית בתחילה, עמיתה לשעבר של לאואר ברוק נווילס בסופו של דבר התייצב בשנת 2019 ו האשימו אותו באונס בזמן שהם היו בסוצ'י, רוסיה, לסיקור NBC של אולימפיאדת סוצ'י 2014.

"זה היה ללא הסכמה במובן שהייתי שיכור מכדי להסכים", אמר נוויל בקטע מתוך רונן פארושל ספר לספר הכל לשנת 2019, תפוס והרוג. "זה היה ללא הסכמה בכך שאמרתי, מספר פעמים, שאני לא רוצה לקיים יחסי מין אנאליים."

לאואר – שהיה נשוי ל אנט רוק בזמן שהאירוע לכאורה התרחש – התייחס מאוחר יותר לטענותיו של נווילס במכתב שפורסם על ידי מגוון באוקטובר 2019. "בספר חדש, נטען כי מפגש מיני מחוץ לנישואין, אך בהסכמה, שהודיתי בעבר, היה למעשה תקיפה", כתב יליד ניו יורק במכתב ששותף לעורך דינו. "זה שקרי באופן מוחלט, מתעלם מהעובדות ומתריס בשכל הישר."

"היה לי רומן מחוץ לנישואים עם ברוק נווילס ב-2014", המשיך. "זה התחיל כשהיא הגיעה לחדר שלי במלון מאוחר מאוד בלילה אחד בסוצ'י, רוסיה. עסקנו במגוון אקטים מיניים. ביצענו יחסי מין אוראליים זה בזה, קיימנו יחסי מין בנרתיק וקיימנו יחסי מין אנאליים. כל מעשה היה הדדי ובהסכמה מלאה".

מה אמרה קייטי קוריק על התביעות נגד מאט לאואר?

בספרה מאוקטובר 2021 הולך לשם, קייטי קוריק שיתפה חלקים מהודעות הטקסט ששלחה לאואר – איתו עבדה במשך 15 שנה היום – זמן קצר לאחר קרתה השערורייה.

"אני מרוסק. אני אוהב אותך ודואג לך מאוד. אני כאן. אנא הודע לי אם אתה רוצה לדבר", כתב קוריק ללואר בזמנו. "יהיו ימים טובים יותר לפנינו."

העיתונאי המושפל הגיב באימוג'י נשיקה נושף.

Picture Perfect/Shutterstock

המקור מספר בקשר שספרו של קוריק היה "כנראה הקש האחרון" בקריירת העיתונות המשודרת של לאואר.

קוריק עוד דיברה על מערכת היחסים שלה עם לאואר בזמן קידום הספר בתוכנית NBC באוקטובר 2021.

"לקח לי הרבה זמן לעבד את מה שקורה כי הצד של מאט שהכרתי הוא הצד של מאט אני חושב שכולכם ידעתם", סיפר יליד וירג'יניה סוואנה גאת'רי בזמן. "הוא היה אדיב ונדיב ומתחשב, עמית טוב וככל שקיבלתי מידע נוסף ולמדתי מה קורה מאחורי הקלעים, זה היה ממש מרגיז ומטריד".קישור מקור