שרה היילנד, וולס אדמס נשוי: אורחים, פרטי טקס

שרה היילנד, וולס אדמס נשוי: אורחים, פרטי טקס

סימן את פעמוני החתונה! לאחר שהיו מאורסים בערך שלוש שנים ודחו את חתונתם פעמיים, שרה היילנד ו וולס אדמס סוף סוף נשואים!

הזוג הטרי אמר "I do" ביקב Sunstone בסנטה אינז, קליפורניה, ביום שבת, 20 באוגוסט, מוקף במשפחה וחברים. זו הייתה חגיגה עטורת כוכבים בה נכחו כמה מאנשי שרה משפחה מודרנית costars כולל סופיה ורגרה, ג'ולי בואן, ג'סי טיילר פרגוסון ו נולן גולד.

ה אומת הרווקים כוכב, 38, והראשון משפחה מודרנית שחקנית, בת 31, התחילה לצאת באוקטובר 2017.

אחרי שנתיים של היכרויות, וולס העלתה את השאלה לשרה ביולי 2019 במהלך הצעה רומנטית על חוף הים בזמן חופשה בפיג'י. וולס לא רק ביקש מהוריה של שרה רשות להתחתן איתה, אלא שהוא גם ביקש את ברכת הוריה בטלוויזיה, ג'ולי בואן ו טיי בורל.

במקור, הזוג תכננו להתחתן בקיץ 2020 אך נאלצו לבטל את היום הגדול שלהם מספר פעמים בגלל מגיפת הקורונה המתמשכת. ציפורי האהבה היו צריכות להיות זהירות מאוד כשקבעו מחדש את החתונה שלהן מאז שרה מדוכאי חיסון.

"היינו אמורים להתחתן לפני שנתיים – ואז COVID – ואז היינו אמורים להתחתן בשנה שעברה – ואז COVID – אז אנחנו מקווים שזו הולכת להיות השנה", רווק בגן עדן כוכב סיפר סגנון חיים במהלך ראיון וידאו בלעדי לצד Bachelor Nation's בן היגינס בינואר 2022.

בעוד שהזוג עמד בפני עיכוב ארוך מאוד לטקס שלהם, הקשר ביניהם התחזק עם הזמן. עם זאת, וולס אכן התלוצץ בהזדמנויות מרובות שאם החתונה שלהם תידחה שוב, בני הזוג יצטרכו "לרדת לבית המשפט ולבטל את הדבר הזה". למרבה המזל, זה לא היה המקרה!

וולס הסביר ששרה לקחה את ההובלה בתכנון החתונה. "אני לא אחראי על כל זה, מלבד שאני מאמין ללהקה ולמשאית הטאקו", אמר וולס בבדיחות סגנון חיים. "וזה עד כמה המומחיות שלי תגיע. אז, דבר עם שרה! היא מטפלת בכל הפרטים והיציאות".

לפני שהשותפים קשרו את הקשר, עוזרת הכבוד של שרה וה-BFF, סיארה רובינסון, הרכיבו מקלחת כלה בלתי נשכחת ב-5 ביוני 2022. המסיבה הפגישה את החברים הקרובים ביותר של שרה ובני משפחתה כדי לחגוג את הכלה לפני היום המיוחד שלה. אפילו החתן עצמו עשה הופעה מיוחדת! שרה שיתפה תמונות של הטקס לפני החתונה ברשתות החברתיות, והעניקה למעריצים מבט מבפנים על החגיגה המלאה בכיף.

קישור מקור