שריל בורק 'לא מוכנה' לאהבה שוב על רקע גירושי מת'יו לורנס

לוקח לה את הזמן! רוקדים עם כוכבים מִקצוֹעָן שריל בורק מספר בקשר אך ורק שהיא "לא מוכנה" למצוא אהבה בתוך הגירושים שלה מהבעל מתיו לורנס.

"זו הרגשה חדשה לגמרי עבורי", מוסיפה מנחת הפודקאסט של "בורק במשחק" על גירושיה. "כנראה שאין דבר קל, אבל יש גם תקווה שיש אור בקצה המנהרה, ואני חזק יותר בגלל זה".

שריל שברה בעבר את שתיקתה לאחר הפרידה ממתיו, אשר סגנון חיים מְאוּשָׁר בזמנו, בעקבות שלוש שנות נישואים בהצהרה ששיתפה באינסטגרם שלה בפברואר 2022.

סטיוארט קוק/שטרסטוק

"כשכתבתי את זה, הבנתי שאין באמת דרך קלה להכריז שהנישואים שלי מסתיימים", כתבה אז, והודתה שהיא רוצה להיות "ספר פתוח" לעוקביה. "אני מקווה שאתה יכול להבין שאני לא אגיב יותר בשלב זה ומבקש הבנה ופרטיות. תודה לכולכם על כל המילים החמות והתמיכה שנתתם לי – אוהב את כולכם."

הרקדנית המקצועית הגישה תביעת גירושין מהראשונה ילד פוגש עולם שחקן מוקדם יותר באותו החודש, על פי תביעה שהגיעה לידי סגנון חיים. היא ציינה את "ההבדלים הבלתי ניתנים לגישור" כסיבה לפיצול, היא ציינה את תאריך הפרידה שלהם כ-7 בינואר. הזוג חתם גם על הסכם ממון במאי 2019, לפי המסמך.

לאחר שנפגש במהלך עונה 3 של DWTS אחיו של מתיו ג'ואי לורנס היה מתמודד, הזוג יצא מ-2007 עד 2008, הצית מחדש את מערכת היחסים שלהם ב-2017 לפני שהתארסו במאי 2018 וקשרו את הקשר בשנה שלאחר מכן במאי.

שריל הודתה בעבר יותר קרוב בשנת 2019 שלמרות הקשר החזק ביניהם, היא ומתיו הם "הפכים גמורים".

"אף פעם לא הבנתי מה זה אומר כשהם אומרים שהפכים מושכים עד שפגשתי את מאט", היא חשפה, לפני שציינה ש"תקשורת פתוחה" ו"תמיכה אחד בשני" היו המפתח לנישואים המוצלחים שלהם באותה תקופה.

שריל פתחה בפודקאסט "ליידי גאנג" בספטמבר 2020 שהאירוסין שלה עם מתיו ב-2018 היה הדחף להתחיל אותה מסע פיכחון.

"זו הייתה רק החלטה שעשיתי עבור עצמי", אמרה שריל על כך שהייתה פיכחת שנתיים. "וזה היה כשמאט ואני התארסנו ובמהלך מסיבת האירוסין ההיא היינו בדיוק כמו – או שהייתי כאילו, הוא אפילו לא ידע – הייתי כאילו, סיימתי."

קישור מקור