שריל לי ראלף גוון את השפתיים של קרדשיאנס: הם ישלמו 10 אלף דולר

שריל לי ראלף גוון את השפתיים של קרדשיאנס: הם ישלמו 10 אלף דולר

שַׂחְקָנִית שריל לי ראלף זרקה צל על האחיות קרדשיאן, שלכאורה משלמות עבור מילוי שפתיים בזמן שדנה כיצד היא גאה בזרבובית הטבעית שלה על השטיח האדום של גלובוס הזהב של 2023.

"אין ספק שאין שום דבר רע בשפתיים שלך כי יהיו אנשים שיקראו הקרדשיאנס והם ישלמו 10,000 דולר עבור השפתיים שלך", אבוט יסודי כוכב, 66, סיפר בסטייל ביום שלישי, 10 בינואר, כשנשאלה מה היא תספר לגרסה בת 15 של עצמה.

בנוסף לשפתיה, שריל הוסיפה שהיא תייעץ לעצמי הצעיר שלה כי, "אין שום דבר רע באף שלך. אין שום דבר רע בגוון העור שלך. אין שום דבר רע באופן שבו השיער שלך צומח מהראש שלך".

זוכת האמי הכפילה מאוחר יותר את הערותיה על כך שהקרדשיאנס משלמות על השפתיים שלהן לאחר שחגגו אבוט יסודיזכייה בגלובוס הזהב של המחזמר או הקומדיה הטובים ביותר בטלוויזיה. היא פרסמה את הסרטון של הצהרתה לטוויטר וכתב, "אמרתי מה שאמרתי. עכשיו, אני הולך לישון. לילה טוב."

הוויראלי סרטון טוויטר היו מעריצים שעודדו את שריל, כשאדם אחד הגיב, "סבתא שלי הרגיעה אותי ככל שיכלה, שהתווי פניי יפים, ואנשים משלמים עבורם אלפים". אחר הוסיף, "מוצהר יפה!!" משתמש אחד שאל, "אבל למה שריל לי שיקרה כדי לגרור את הקרדשיאנס ככה!?! כלומר, היא לא שיקרה, אבל בכל זאת!! פרא אדם!"

קים קרדשיאן הכחיש בתוקף שימוש בחומרי מילוי שפתיים בראיון ביולי 2022 עם אל. בזמן שהיא הודתה שקיבלה "מעט בוטוקס", מייסד SKKN, 42, אמר, "מעולם לא מילאתי ​​את הלחיים שלי. מעולם לא מילאתי ​​את שפתי."

אחותה קלואה קרדשיאן הכחישה גם שקיבלה זריקות שפתיים והודתה רק שבוצעה ניתוח אף במהלך מתעדכן עם הקרדשיאנים איחוד בשנת 2021. "בשבילי כולם אומרים, 'אלוהים אדירים, היא עברה השתלת פנים שלישית', אבל עברתי ניתוח אף אחד'", התוודתה המייסדת Good American, 38, על היקף עבודת הפנים שלה. .

קיילי ג'נר היא הייתה פתוחה לגבי איך היא השתמשה בחומרי מילוי כדי לקבל שרביטים שמנמנים יותר. "הייתי בן 15 והייתי חסר ביטחון לגבי השפתיים שלי", הודה איל הקוסמטיקה, בן 25, במהלך פרק מ-2017 של החיים של קיילי. "יש לי שפתיים ממש קטנות… פשוט לא הרגשתי נחשקת או יפה. מאוד רציתי שפתיים גדולות יותר. הייתי מעלה את השפתיים שלי בתוחם שפתיים רק כדי ליצור אשליה של שפתיים גדולות יותר. ואז לבסוף חשבתי כאילו תוחם השפתיים הזה לא עושה את זה. [I] בסופו של דבר סידרתי את השפתיים שלי."קישור מקור