שרי איסטרלינג, יונג גרווי נשיקה ב-MTV VMAs השטיח האדום

בכורה בשטיח האדום? אדיסון רייאמא של, שרי איסטרלינגשיתף נשיקה עם ראפר יונג גרווי ב-MTV VMA של 2022 בעקבות הפיצול הציבורי שלה מבעלה המנוכר מונטי לופז .

שרי, 42, ויונג גרווי, 26, התנשקו על השטיח האדום כשהם התאימו בלבוש סגול סגול, כפי שנראה בסרטון שפרסם MTV באמצעות טוויטר ביום ראשון, 28 באוגוסט. רגע לפני רגע ה-PDA המזעזע, הראפר (שם אמיתי: מתיו ריימונד האורי) גילה שהוא "בעניין MILFs" ושרי היא "MILF של כל MILFs" במהלך ראיון שטיח אדום.

המוזיקאי לקח את שרי כפלוס אחד שלו ל-VMA פחות מחודש לאחר שגילה שהוא רוצה לקחת אותה לדייט במהלך הופעה ב-4 באוגוסט בפודקאסט "BFFs". "היא רווקה לאחרונה", אמר לפני שהוסיף, "אנחנו יוצאים לדייט בקרוב. את כל [I know] האם היא גרה בלואיזיאנה."

מונטי, 46, שיתף את חוסר החיבה שלו מההערות של יונג גרווי על אשתו הפרודה על ידי פרסום TikTok וִידֵאוֹ מאתגר אותו לקרב אגרוף. האמן "בטי" הגיב עם משלו וִידֵאוֹ אומר, "אני אדם מבוגר, אני לא מתכוון להילחם בך על דרמת TikTok."

באדיבות שרי איסטרלינג/אינסטגרם

"יש לך את אחת הבנות המצליחות בעולם, ואתה מחליט לפעול בחצי גילה כדי לקבל קצת תשומת לב תוך מבוכה לכל המשפחה שלך", המשיך. "כך. להתבגר, לקבל קצת עזרה, ואם אנחנו מצטלבים בחיים האמיתיים, אל תעשה שום דבר טיפשי".

שרי ומונטי נפרדו ביולי לאחר שניהל רומן לכאורה עם אישה צעירה בשם רנה אש, בזמן שהיה עדיין נשוי. לאחר שהשמועות הסתחררו, המאהבת לשעבר שיתפה פרטים אינטימיים על מערכת היחסים הרומנטית שלה עם אבא TikTok.

המשפיענית חשפה שהיא "תשמח לדבר" עם משפחתו של מונטי – כולל שרי ואדיסון – כדי לשתף את הצד שלה בסיפור, במהלך ראיון בלעדי עם בקשר ביולי. "אני יודעת מה קרה, כולם מסביבי יודעים את האמת של מה שקרה ואם הם רצו לדבר איתי, נהדר", אמרה אז. "אני לא רוצה לערב את עצמי בחייהם עם כל הרעיונות הכוזבים האלה יותר ממה שיש להם."

באותו חודש, שרי אישרה לכאורה את הפרידה שלה עם מונטי לאחר ששינתה את טקסט הביוגרפיה שלה באינסטגרם ל"אמא חד הורית" לפני שצייצה בטוויטר, "הגרסה הישנה הזאת שלך. לא בשבילך. סיפור חדש. גרסה חדשה!"

נציג של שרי, יונג גרווי ומונטי לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.קישור מקור